Rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Teis Nov 14, 2017 10:30 pm
Latest topics
» Kaos
by Isis Nigra Nox Reede Juun 07, 2019 2:57 pm

» Outlinening
by Isis Nigra Nox Nelj Apr 11, 2019 9:34 pm

» random tegelased (rollika välised)
by Isis Nigra Nox Kolm Okt 17, 2018 1:28 pm

» Hibitaros
by Isis Nigra Nox Teis Märts 20, 2018 3:55 pm

» Kõik lühidalt
by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 4:07 pm

» Isis Nigra Nox
by Isis Nigra Nox Teis Nov 28, 2017 3:52 pm

» Derek Daniel Bingham
by Derek Bingham Teis Nov 28, 2017 3:12 pm

» Kaos
by Isis Nigra Nox Püh Sept 17, 2017 1:53 pm

» PLOTHOLES AND OTHER SHIT
by Isis Nigra Nox Laup Sept 09, 2017 9:41 am


Derek Daniel Bingham

Go down

Derek Daniel Bingham Empty Derek Daniel Bingham

Postitamine by Derek Bingham Teis Nov 28, 2017 3:12 pm


DEREK DANIEL BINGHAM
Pilt sinu tegelasest
"Tegelast iseloomustav lause vms. Soovi korral võite eemaldada."

Hüüdnimed: Derry
Vanus: -
Sünnipäev: 30/Jan/1997 - Tähtkuju
Sugu: Mees ja naine
Orientatsioon: pole kindel
Kes: Tulejumal

Rass: Elemental-ingel
Võimed: Tuletaltsutaja ja kehamutatsioonina kasutud tillukesed inglitiivad
Pisivõimed: -


Iseloom: Derek on alati olnud elava kujutlusvõimega unistaja. Argus või õigemini ettevaatlikus sai teda iseloomustavaks tunnuseks alles hilisemas lapsepõlves, kui teda tema erinevuste tõttu kiusama hakati. Ta on intelligentne ning leidlik noor inimene, üpriski umbuslik ning ei usalda tihti kedagi peale iseenda, mis on teda kasvatanud veidike üleolevaks. Ta ei ole tundetu sotsiopaat, suutes hästi mõista, kui vastik on valu, haigused, kurbus ning kui meeldiv rõõm ning millegi saavutamine. Siiski on ta üpriski võhiklik mõndade asjade kohapealt väheste päriselu sõprade tõttu, mis lisab tema ülbele olekule. Ta üleüldiselt tunneb end justkui parema olendina, kes ei langeks eaalleski nii madalale, kui teised. Vahel võib esineda juhtumeid, kus ta teeb ise midagi "madalat", kui neid surub ta alla.

Välimus: Derek on heleda naha, blondide juuste ning siniste silmadega. Ta silmad ei ole tavalised sinised silmad, need panevad inimesi tahesttahtmata kaks korda vaatama, kuid keegi ei suuda sõrme peale panna sellele, mis neid erilisteks teeb. Neid on kirjeldatud, kui tulisinised, kui Derry on vihane vms jne. Nende tugev mõju teistele on tingitud elementali verest, mis voolab Dereki soontes. Inglid on lihtsalt füüsiliselt perfektsed, mis teeb nad kauniteks, kuid elementalite võlu peitub palju sügavamal, peaaegu et kaasa sündinud šarmis. Sa võid seda vihata või armastada, kuid see püüab su tähelepanu.

Ajalugu: Väikese lapsena ei suutnud ta oma keha ohjata ning ta vahetas sugu nii nagu juhtus. Nii noorena ei omanud see õnneks kuigi suurt tähendust. Ta ei olnud otseselt "plikalik" poiss või "poisilik" tüdruk. Ta oli eelkõige lihtsalt laps. Mõnipäev tahtis ta mängida sõda ja teine päev tahtis ta olla modell ning mõnel päeval sõjaprintsess, kes kandis kaunist kleiti ja ronis sellega puuotsa. Ta oli kahtlemata nähtavalt aktiivsem siis, kui ta oli bioloogiliselt meesoost, kuid muud vahet otseselt ei olnud. "Vanaema" üritas teda vanemaks saades esialgu suunata olema enamus ajast tüdruk, mis tõttu sai temast viimaks "veidi naiselikum enamus-aega-poiss" isik. Vanaema püüdis kiivalt varjata tema võimeid ning selle tulemusena ei ole ta enam teadlik oma imelikust kakssoolisusest, nö teisest kehast. Ta näeb mõnikord unenägusid, kus peeglisse vaadates ta peegelpilt kannab kleiti vms.
Ta on ülbe, mitte loll. Kui talle räägitakse Hibitarosest jms siis suhtub ta sellesse suure umbusu ning ettevaatlikusega, püüdes leida loogilisi selgitusi. Kui aga selgub, et kõik siiski on tõsi annab see kahtlemata tema ülbusele nii mõndagi juurde. Uues maailmas ei tunne ta end aga enam erilisena ning peab esimest korda endale tunnistama, et võib-olla ta siiski on täiesti tavaline, isegi kui see tavaline tähendab midagi tema jaoks ebatavalist. Siiski ei jõua kõik see kaua süveneda ning teda üleliia heade omadustega rikastada. Peagi tuleb välja, et isegi selle planeedi kohta on ta imelik, kuid heas mõttes. Ta ei ole tavaline tuletaltsutaja, sest talle ei kehti paljud piirangud.

Saladused: Kahesooline, tulejumal, kõik kaosega seotu.
Perekond: Naine nimega Iris, keda tunneb oma vanaemana. Tegu on Iidsega, nimega Gaia, kes hoiab temal silma peal, kuna ta on Isise sarnane ja ohtlik.
Ema Katarina(?) Bingham, kes on ingel ja keda ta kunagi näinud pole.

vb Gaia on talle öelnud, et ta ema on ingel vms ja esimestes peatükkides arvame, et see tähendab, et ta ema on surnud, kuid loo jooksul tekib kahtlus, et äkki naine on sõnaotseses mõttes ingel.
Derek Bingham
Derek Bingham
Administraator

Male Postituste arv : 396
Birthday : 30/01/1997
Join date : 23/05/2011
Age : 25

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele