Rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Teis Nov 14, 2017 10:30 pm
Latest topics
» Kaos
by Isis Nigra Nox Reede Juun 07, 2019 2:57 pm

» Outlinening
by Isis Nigra Nox Nelj Apr 11, 2019 9:34 pm

» random tegelased (rollika välised)
by Isis Nigra Nox Kolm Okt 17, 2018 1:28 pm

» Hibitaros
by Isis Nigra Nox Teis Märts 20, 2018 3:55 pm

» Kõik lühidalt
by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 4:07 pm

» Isis Nigra Nox
by Isis Nigra Nox Teis Nov 28, 2017 3:52 pm

» Derek Daniel Bingham
by Derek Bingham Teis Nov 28, 2017 3:12 pm

» Kaos
by Isis Nigra Nox Püh Sept 17, 2017 1:53 pm

» PLOTHOLES AND OTHER SHIT
by Isis Nigra Nox Laup Sept 09, 2017 9:41 am


Outlinening

Go down

Outlinening Empty Outlinening

Postitamine by Isis Nigra Nox Nelj Juul 06, 2017 11:17 am

Basics:

Derek avastab, et on tulejumal ja et ainult tema saab Isise tappa.
Emily tutvub online Isisega, avastab, et ainult tema saab Isise tappa. Ettekuulutuse näitamine.
Isis on tüdinud pidevast sõjast ning tahab sellele panna lõpu. Et needuste kohta rohkem õppida, peab ta minema Mustkivile. Temast saab lendav hunt.

Derek läheb Valgekivile.
Emily läheb Mustkivile.
Isis läheb Mustkivile (2. aasta).

Derek avastab, et ta pole nii eriline, kui arvas.
Emily avastab, et Isis ei ole lihtsalt koletis.
Isis lahkab needuse purustamise võimalusi.

Derek võtab Emilyga ühendust.
Emily ei ole imestunud. Vassilissa selgitab neile kõik. Emily õlule langeb uus raskus. Ta räägib Isisega, kes kõik unustab.
Isis kaevub veel sügavamale maagia, needuste ja loituse alastesse teadmisesse.

Isis neab end ära Emilyt otsides.
Emily on segaduses ja tunneb ennast halvasti.
Derek avastab, et ta on kakssooline. Tüli Katmaga.

Isis läheb koju.
Emily mõistab, kuidas Isisest peab saama Kaos. Vassilissa püüab teda turvaliselt Valgekivisse toimetada.

Isis lõheneb.
Emily röövlid jätavad ta puutumatult Valgekivi väravate ette.
Derek valmistub boss battleks.

Isis jõuab Valgekivile. Teda üritatakse tappa.
Emily sureb. Isis ei sure.
Derek langeb sügavasse masendusse.

Saatan võtab Emily hinge endaga kaasa.
Isis läheb läbi väravate.
Derek üritab enesetappu teha.

Isis sööb ära taeva ja läheb põrgusse.
Katma päästab Dereki ja nad osalevad Valgekivi lahingus.
Emily on katki ja ei taha Isist põrgusse. Nad visatakse sealt välja.

Hibitarlased võidavad lahingu. Üks vastaspoole hukkunuist oli Dereki "isa". Derek hakkab esitama veel sügavamaid küsimusi selle kohta, mis on õige ja mis vale.
Isis saab viimaks teada kogu tõe ja ta süda on murtud. Ta asub koduteele.
Emily ei suuda uskuda, et pärast kõike seda Isis ikka veel teda oma ellu tahab. Ta näeb, kui sügavalt sõltuvuses tüdruk temast on ning kaob headaega ütlemata.

Derek läheb oma vanaema otsima. Saab teada, et ta vanaema on Gaia.
Isis leiab eest sadadeviisi surnud rebaseid ja hunte.
Emily läheb Maale oma pere juurde, et nad päästa tuleva tormi eest.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Outlinening Empty Re: Outlinening

Postitamine by Isis Nigra Nox Esm Juul 10, 2017 1:57 pm

Küsimused:
Mis on kord?
Mis on kaos?
Kes on iidsed?
Kes on hävimatu?
Kuidas tappa hävimatut?
Mis on Exil?
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Outlinening Empty Re: Outlinening

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Sept 03, 2017 11:52 am

Käima tõmbav sündmus:
Isis - Emily tuleb Mustkivisse
Derek - Derek läheb Valgekivisse

Objective:
Isis - Emilyga aega veeta, koolitööga toime tulla
Derek - treenida ja valmistuda selleks boss battleks

Tavakonfliktid:
Isis - mingi õpetaja on rude bc ta andis vale vastuse või midagi taolist. mingi probleem kellegagi suhtlemisel bc ta vaatepunktid on natuke kopakad sest ta on legit hävimatu ning kuidas ta tunneb et ta on loll, mitte midagi väärt ja samas teab väga hästi mõningaid oma häid omadusi ning üritab enda eest välja seista aga see on lic suur mess.
Derek - toakaaslane ei respekti teda piisavalt

Suurem konflikt:
Isis - Emilyl on mingi poiss, Karai on mõrd, mingi fight on tulemas kodus ja ta on stressis selle pärast, et see on siiski vaimselt kurnav kedagi tappa ning mitmeid vigastusi kannatada. Blackoutid ja needused.
Derek - ta ei ole kindel lahendus, Isist on üritatud igat viisi tappa ja see lic ei toimi ja Derek saab ka seda tema peal proovida ja see ei toimi nii et ta tunneb ennast väga ebakindlalt, also ta keha mõnikord lampi on naisssoost ja ta ei tea, mis toimub

Pea konflikt:
Isis - (kaks needust ja puruks rebenemine) Kas Emily peab teda tüütuks? Kas Emily armastab teda päriselt? Miks keegi teine ei armasta teda?
Derek - Isis ei ole koletis. Kas tema tapmine on tõesti parim väljavaade? Kas Kaos on tõesti halb?
Emily - Kui nad Isist ei tapa siis tõenäoliselt Kaos seab ohtu terve ta pere (teab Kaose mingeid häid külgi ka). Aga ta armastab Isist imelikul moel. Mis valik on vähem halb?

Lõpp:
Isis - ta ei tea, kes ta on ning üritab ennast kontrollida armastusega, mida ta Emily vastu tunneb, kuid tüdruk kaob ta elust ning Isis läheb veidi rohkem psühhoks.
Derek - ta on tapnud oma isa ja sõbra üritades hävitada tüdrukut, kellel on tõsised emotsionaalsed probleemid ja traumad kogu vägivallast mida ta üle on elanud. silmapiiril on aga midagi hullemat kui Kaos ja ta otsustab Katmal aidata ta õde üles leida.
Emily - ta süda valutab kõige pärast, mida ta on teinud. ta ei tea, mida ette võtta, kuidas Isist aidata. ta otsustab esimest korda elus teha valiku mis teda aitab õnnelikumaks muutuda ja ta kaob Isise elust.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Outlinening Empty Re: Outlinening

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Sept 03, 2017 3:21 pm

1. Emily tuleb mustkivisse ja Isis fangirlib ning on rohkem tüütu ja over the top kui tavaliselt

2. Derek läheb Valgekivisse ja on närviline ja kõik on võõras n shit, väike hõõrumine Katmaga ja üldiselt ta missiooni ja millegi taolise tutvustamin. Võimalik et on mingi plaan proovida Isist tappa tähtpäevaga nädala aja pärast ormsth, et Derek nii kaua saab kooliga harjuda ning õppida oma võimet ühele kohale rohkem konsentreerima n shit.

3. Isis feilib millegi elementaarse mõistmisel mitte selle pärast, et ta ei tea, mis see asi nagu on vms, vaid lic sp et ta tahab rohkem teada. Karai teeb ta üle nalja ja ülejäänud klass naerab ka n shit ja see on suht cc. Chillib Osirise ja Emilyga ja see on natuke awkward.

4. Tutvumine Pettyga, esimene tund Katmaga kus on veel hõõrumist mis talle veidi närvidele käima hakkab. Unistab kangelaseks olemisest n shit, vb mõtleb oma vanematest/tahab tõestada, et ta on midagi väärt.

5. Isis saab teada, et Emilyl on juba mingi poiss n shit, nende vahelised suhted lähevad veelgi awkwardimaks ja Isis on nii pointlessilt hurt n shit, probs laseb ööläbi koolipeal ringi sest ta ei saa rahus olla ja teeb midagi lolli. Järgmine päev tunnis flipib mõne õpetaja peale orsmth.

6. Katma surgib teda veelgi ja lõpuks Derekil viskab üle ja emotsionaali aeg ta kutsub Katma endaga kahevõitlusse terve kooli ees ning võidab, tehes vampiiri margi räigelt maha, muutes ta sisuliselt ülekooli naljaks/memeks, sest ta oli sitt uue poisi vastu ja uus poiss tegi talle ära vms.

7. Karai on mingi vähe cancer aga Isis kohtleb teda hästi. Isis on närviline ja ei suuda tundides paigal istuda, püüab oma tähelepanu suunata ainele ja osaleb tunnis pmst liiga aktiivselt ja on annoying or something. Ütleb lõpuks Emilyle, et ta meeldib talle rohkem kui lihtsalt sõbrad. See on rämedalt awkward aga imelikul kombel lõhub ära mingi barjääri ning nad on üksteise seltskonnas mugavamad.

8. Käes on aeg püüda Isist tappa. Kõik läheb võrdlemisi hästi, Derekil on hea tuju, ta on veidi närviline, ta ei taju selle tõsisust täpselt. Ta viiakse tumedasse kambrisse kuhu on tooli külge seotud noor tüdruk ning korraga ta maailm variseb kokku. Isis on täielikult paanikast nõrgestatud ja nuuksub lihtsalt, et ta tahab Emilyt or some shit. Ta on sunnitud üritama Isist tappa aga see kukub haledalt läbi ning Derek on pärast seda sündmust ise veelgi rohkem traumatiseeritud, kui Isis.

9. Isis ärkab ilma mälestusteta ning on äärmiselt närvis. Ta on kolm päeva oma elust sisuliselt kaotanud, käes on Emily sünnipäev ning ta püüab ennast maha rahustada, kuid Emilyt ei ole mitte kusalgi ja kogu kool tundub veel imelikum ja võõram ja kõik vaatavad teda imelike pilkudega rohkem kui tavaliselt ja ta ei söanda enam kelleltki Emily kohta küsida ka, kuigi ta on lihtsalt meeletult mures. Paari tunniga on ta täielik emotsionaalne segadus. Ta üritab magada ning maha rahuneda, et tõenäoliselt Emilyl on lihtsalt mingit tegevust. Ta magab rahutult mõned tunnid ning üritab normaalselt järgmisse päeva edasi minna. Kui Myron talle lõpuks teeb mingi vihje, et Emily on hädas või nuttis kuskil võimidagi siis ta murdub täielikult ning otsib raamatukogust abi nende väheste loitsude abil mille kohta seal infot on.10. Derek on ikka veel kergelt shokis ning ei suuda isegi erilist tähelepanu Katmale pöörata, keda see ainult rohkem närvi ajab, kuni ta viimaks Dereki sellest traumast välja toob ta jälle närvi ajades. Ta peab uuesti läbi mõtlema oma maailma. Vassilissa räägib talle täpsemalt sellest rituaalist, mis on nende viimane võimalus Isis tappa ning Derek ei suuda jätta mõtlemist sellest, tegu on lihtsalt temasuguse lapsega kes ei ole teinud mitte midagi valesti ning ei vääri seda piinamist, millest nad teda läbi viivad. Ta üritab ennast lohutada sellega, et kui ta kõik õigesti ära teeb siis Isis ei pea kaua piinlema.

11. Isis on sirgelt paanikas, keegi ei aita teda ja ta ei suuda ennast ise aidata, ta ei mõista kas ta on teadvusel või magab. Ta ette ilmub olend, kes pakub talle lahendust, väljendades selgelt, et ta teeb seda selleks, et uurida, kuidas olendile mõjub see, kui ta peal on kaks needust. Isis on nõus ning niipea, kui needus on lausutud muutub kõik jälle perfektselt normaalseks ja ta leiab ennast metsast, saades koheselt aru, et teda on räigelt alt veetud. Ennast rumalana tundes läheb ta tagasi kooli.

12. Derek üritab õppida kõiki loitse, mis on tema ülesande jaoks nõidadelt välja meelitatud - kuidas ühendusse saada mingi energia allikaga ning kuidas juhtida suuri koguseid energiat võimalikult väikese vaevaga ja üldse lihtsalt omandada teadmisi, mida rakendada oskuste peale, mida ta kolm aastat ettevalmistus koolis omandas.

13. Isis tunneb ennast seest tühjana ega oska õieti midagi tehagi, tundes ennast sitasti, et ta on tegelikult õnnelik, et ta on võimeline tajuma, kui Emily ohus on. Samas see tekitab palju imelikke olukordi kus Isis lihtsalt sööstab lampi tema poole iga kord, kui ta endale näppu lõikab vms. (pmst ta lic ei suuda seda kutsungit veel kontrollida ja selle pärast see on nii tundlik). Ta ei tea, kas peaks Emilyle rääkima või mitte, ta tunneb ennast taas temast eemale triivimas. Ühel hommikul käitub Emily eriti imelikult, ei suuda Isisele otsagi vaadata peaaegu ning tal on probleeme naeratamisega (pmst sarnane sellega, millest Derek läbi läks). Isis arvab, et see on selle pärast, kui imelikult ta ise on käitunud ja räägib Emilyle ära mis juhtus.

14. Derekil ja Katmal läheb jälle kiskumiseks, aga seekord privaatselt ning Derek tõsiselt haavab Katma tundeid, minnes liiga kaugele üle piiri kasutades ära kratšee infot mille ta kelleltki sai. Pettyl viskab üle see pidev tõmbamine ning ta selgitab Derekile ära, mis Katma elus tegelikult toimub. Derek tunneb ennast halvasti, ta ei oska kuidagi heastada seda mida ta tegi ning enne kui ta jõuab katsetadagi vaatab ta peeglisse ning tal on korraga naise keha. Samal hetkel jalutab Katma sisse.15. Isisel on veel rohkem imelikke mäluauke, kuid seekord on need imelikud mõne minutilised pausid mille järel Emily talle imelikult otsa vaatab ning Isis ei suuda meenutada kas ja millest nad just rääkisid. Ta on segaduses ja närvis ja ta justkui ei saa mitte kellelegi midagi rääkida sest ta ei oska midagi rääkida. Iga kord kui ta hakkab Emilyle mäluaukudest rääkima on tal lihtsalt uus mäluauk. Karai käitub taga sittasti saamata aru kui tõsine asi on ja Isis täielikult flipib ning siis tuleb kutsung ja ta peab koju minema.

16. Derek üritab keskenduda selle rituaali ette valmistamisele. Leina aeg on tulemas ja Vassilissal on alust arvata, et sel leinajal see juhtubki, seega ei ole tal tõesti ülearust aega. Imelikul kombel Katma jätab ta täiesti rahule. See aga ei kergenda ta vaeva, vaid põhjustab talle lisapingeid. Ta ei saa mitte millestki mitte midagi aru ning viimaks võtab temaga ühendust vana sõber Emily, kes ütleb talle, et Isisega toimub midagi väga kummalist - ta leidis ettekuulutuse, mis on sisuliselt nagu nende piibel, Isise toast ning ta on üllatunud, kui Derek ei tea, et ta ei ole ainuke asi mida on katsetatud Isise tapmiseks.

17. Isise perekonna mingid teemad ja veidi kaklemist ja võib-olla mingit backstory juttu sellest, kuidas nad üritavad seda needust murda mis neid kaklema sunnib n shit.

18. Emily tuleb valgekivisse ja nad lähevad Derekiga Vassilissaga rääkima, nõudes täit infot, et sõna sekka öelda. Emilyl on tõsine küsimus, et kas Isist on tõepoolest vaja ära tappa. Nad arutavad seda asja tõsiselt ning Vassilissa lihtsalt ütleb neile, et see on kõige kindlam viis, et ta on proovinud Isist "kontrollida" ja sellest ei tulnud midagi välja. Ning ta nõustub uuesti proovima, kui Emily ja Derek lubavad talle, et nad valmistuvad selleks rituaaliks siiski kui seda peaks vaja minema.19. Isis saab teise kutsungi mis tähendab, et Emily on ohus. Ta pooldub n shit. Poolel teel kutsung aga lihtsalt lõppeb ära ja ta jääb keset teed lihtsalt olemata kindel, kuhu minna, nii et ta lihtsalt läheb edasi Mustkivisse eeldadest loogiliselt, et Emily on seal.

20. Derek hingab hetke rahulikult, võttes aega enda jaoks püüdes aru saada, mis temaga valesti on. Kohe aga teatab paanikas Vassilissa talle, et nüüd on see käes ja nad oleksid pidanud juba ette nägema, kuidas see juhtub - teine needus rebis Isise pooleks nii et mõlemale tema poolel on oma needus seega mitte miski ei takista teda enam leina ajal väravat kasutamast.

21. Isis jõuab Mustkivisse, kuid ei leia Emilyt mitte kusagilt. Lossis on imelikult vaikne, sest parasjagu on koolivaheaeg?. Ta on mures, aga eeldab, et Emily läks lihtsalt koju. Ta läheb suurde saali, kus aga tardub uksel, sest ruumis on Derek ja Emily ning veel mõned tuletaltsutajad. Isis tunnetab ohtu ja ta teab koheselt, et ta peaks oma elu eest jooksma ja mitte tagasi vaatama, kuid Emily väriseb sõõris nii et ta ei saa teisiti, kui astub ühe sammu edasi ning küsib mis juhtus. Kui midagi ei vastata siis ta astub veel edasi, kuni ta on peaaegu sõõri keskel, siis korraga Emily murdub ja karjub ta peale "Jookse, kuradi lollakas!" ja siis läheb kõik lihtsalt pekki.22. Dereki POVist selle rituaali kirjeldus. Kuidas ta kõigi jõu ühendab ja selle Isise pihta suunab ta keha täiesti olematuks hävitades. Kõik peale tema kukuvad ringis kokku ning siis tundubki, et on kõik. Emily suri rituaali käigus, kõik teised on tõsiselt kurnatud ning Derek tunneb ennast halvasti, et ta nii palju energiat ammutas neist. Ja kõige hullem on see, kui tuhk keset põrandat uuesti tüdruku kuju võtab ning hingama hakkab.23. Isis avas oma silmad ja teadis kohe, et Emilyga on midagi lahti. ta avastas end Valgekivi all ahelaist ning imelik mälestus mille olemasolust tal õrna aimugi polnud tuli talle pähe - kuidas ta mõne aasta eest seal samas oli olnud, teiste maagiliste värdjatega üle korrusel. Mirau räägib talle Emilyst.24. Derek tunneb ennast täiesti tühjana. Ta üritab ennast tagasi rööpasse saada, kuid siis saab ta korraga teada, et Emily ei olnud ainus, kes sel õhtul suri - tule amulett oli ühe elementali süda ja see elemental oli ta isa. Derek üritab enesetappu teha, kuidas ta ema püüab ta kinni ning nad räägivad mõndaaega. Derek saab vb teada tulnukatest võimidagi idk. Mainitakse seda, kuidas Isis on nii segane, et ta ei suuda uskuda, et Emily surnud on.

25. Petty vabastab Isise ja Isis vallandab Kaose.

26.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Outlinening Empty Re: Outlinening

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Sept 24, 2017 5:23 pm

*just a thought*

1. Derek saabub Valgekivisse paar päeva enne õppetöö algust, et proovida Isist tappa. Ta sunnib end nägema Isist koletisena, kuigi tegelikkuses ta ees on endast väljas tüdruk, kelles on välja arenenud foobia tule ees sest teda regulaarselt üritatakse sellega tappa ning seetõttu läheb ta segaseks, kuid mälestuste puudumise tõttu on tal tavalisel ajal hoopis kullafoobia sest kuld läigib samamoodi nagu tavaline metall kui ruumis on tuli. Derekil ei õnnestu Isist tappa, kuid Vassilissa kinnitab talle ja endale, et ettekuulutused on väga kummaline maagia osa ning see tapmine ei pruugi töötada enne õiget aega ja võib-olla nad peaksid ta väge võimendama ühe loitsu abiga.

2. Emily astub Mustkivisse, olles närvis ja kartes oma tuleviku pärast. Esimest korda elus peab ta kokku saama tüdrukuga, kelle saatus on maailmad hävitad, tõenäoliselt põhjustades kõigi surma keda ta kunagi armastanud on. Tüdruk on terve õhtu närvis, kuid Isist ei ole mitte kusalgi. Ta peab suutma end vaos hoida ja käituda nagu sõber Isise jaoks, et teda rünnata kui ta kõige nõrgem on.

3. Isisel pole õrna aimugi tumedatest pilvedest, mis tema kohal lasuvad. Tal ei ole mälestusi viimasest päevast, kuid ta on sellega harjunud ning suudab seda alla suruda, missiis, et ta on uudishimust lõhkemas. (Ta probs käib mingi psühholoogi juures ka seoses oma aurofoobiaga orsmth?) Lad banter Karaiga, vb Osirise eksistentsi mainimine ja shokk, kui ta esimest korda elu Emilyt näeb ja tunneb, kui palju ta teda armastab.

4. Tutvumine Pettyga, esimene tund Katmaga kus on veel hõõrumist mis talle veidi närvidele käima hakkab. Unistab kangelaseks olemisest n shit, vb mõtleb oma vanematest/tahab tõestada, et ta on midagi väärt.

5. Isis saab teada, et Emilyl on juba mingi poiss n shit, nende vahelised suhted lähevad veelgi awkwardimaks ja Isis on nii pointlessilt hurt n shit, probs laseb ööläbi koolipeal ringi sest ta ei saa rahus olla ja teeb midagi lolli. Järgmine päev tunnis flipib mõne õpetaja peale orsmth. Vb räägib oma mäluaukudest Emilyle orsmth.

6. Katma surgib teda veelgi ja lõpuks Derekil viskab üle ja emotsionaali aeg ta kutsub Katma endaga kahevõitlusse terve kooli ees ning võidab, tehes vampiiri margi räigelt maha, muutes ta sisuliselt ülekooli naljaks/memeks, sest ta oli sitt uue poisi vastu ja uus poiss tegi talle ära vms.

7. Karai on mingi vähe cancer aga Isis kohtleb teda hästi. Isis on närviline ja ei suuda tundides paigal istuda, püüab oma tähelepanu suunata ainele ja osaleb tunnis pmst liiga aktiivselt ja on annoying or something. Ütleb lõpuks Emilyle, et ta meeldib talle rohkem kui lihtsalt sõbrad. See on rämedalt awkward aga imelikul kombel lõhub ära mingi barjääri ning nad on üksteise seltskonnas mugavamad.

8. Emily on shokeeritud. Ta ei suuda seda uksuda ja on esialgu skeptiline - Isis on deemon ja nad on head valetajad, kuid samas ta tunnetab, kui puhas tüdruk on. Temas kasvab tugev kahtlus, et Isis ei ole koletis nii nagu Vassilissa talle on rääkinud.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Outlinening Empty Re: Outlinening

Postitamine by Isis Nigra Nox Nelj Apr 11, 2019 9:34 pm

Algus
Emily tuuakse maagilisse maailma, et teda Isise vastu kasutada.

Lõpp
Isis tahtis ja ei tahtnud maailma kunagi "ülemise etapini" avastada. Ürghunt valetab talle, et see ei ole kogu tõde. Isis, teades, et Ürghunt valetas, ütleb, et maailmas on nii palju rohkemat, kui üks alguspunkt, millest maailm lähtub. Nad on jõudnud oma reaalsuse vundamendini, aga nad on vaid möödaminnes sisse astunud paari tuppa.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Outlinening Empty Re: Outlinening

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele