Rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Teis Nov 14, 2017 10:30 pm
Latest topics
» Kaos
by Isis Nigra Nox Reede Juun 07, 2019 2:57 pm

» Outlinening
by Isis Nigra Nox Nelj Apr 11, 2019 9:34 pm

» random tegelased (rollika välised)
by Isis Nigra Nox Kolm Okt 17, 2018 1:28 pm

» Hibitaros
by Isis Nigra Nox Teis Märts 20, 2018 3:55 pm

» Kõik lühidalt
by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 4:07 pm

» Isis Nigra Nox
by Isis Nigra Nox Teis Nov 28, 2017 3:52 pm

» Derek Daniel Bingham
by Derek Bingham Teis Nov 28, 2017 3:12 pm

» Kaos
by Isis Nigra Nox Püh Sept 17, 2017 1:53 pm

» PLOTHOLES AND OTHER SHIT
by Isis Nigra Nox Laup Sept 09, 2017 9:41 am


Kõik lühidalt

Go down

Kõik lühidalt Empty Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juul 04, 2017 4:40 pm

Hibitaros on planeet, kus ajalooliselt ühinevad Extarneus (maagia) ja Maa. Enne Iidseid elasid seal olendid, kellest paljud olid pärit Maalt, kuid maagia mõjutustel muutusid Hibitarose põliselanikeks ning kasvasid lahku oma maalastest suguvendadest.
Iidsed paiskasid Hibitarosel väljakujunenu segamini ja pühkisid minema mitmeid liike, asendades need uutega, mis lähtusid nende endi huvidest, luues tihti olendeid, kes oleksid võinud ilma Gaiata inimesed ja palju muud hävitada.
Gaia seadis Hibitarosel sisse uue korra, mis pole kaugeltki perfektne, kuid olid parim, mida saavutada õnnestus. Parasiitsed rassid on pärsitud needustega ja Inglid valvavad kõige üle, võttes nõu kuulda nõidadelt ja haldjatelt, kui põlisrassidelt.

Extarneus on planeet, mille ainuke naturaalne nähtus on maagia, mis meelitab ligi "tulnukaid", kes on toonud talle elu. Iidsed on sealt pärit, nad loodi taoliste tulnukatest jumalate poolt oma orjadeks maagia abil. Nad said aga liiga tugevateks ning võtsid võimu üle, vangistades jumalad niiöelda neljandasse dimensiooni või vaimude riiki. Nende naasemist takistab Iidsete eksistents, kuid mida rohkem Iidseid sureb ja mida rohkem maagiat maailmadesse uuesti vabastatakse, seda õhemaks muutub see müür.

Maa on planeet, mida pärisjumalad on hoidnud teistest sobivalt distantsil, lubades kontakti, kuid hoolitsedes, et maailm oleks piisavalt iseseisev. Kõik sellel planeedil on arenenud "seemnest" mille jumalad "istutasid" (ehk mingi väga algeline eluvorm ehk andsid elu bc nad ootasid ja ootasid, aga ise elu ei tekkinud).
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juul 04, 2017 4:49 pm

Pärisjumalad - Kaos, Maagia ja Kord on üliarenenud organismid, kes on saavutanud niiöelda perfektsuse ega saa surra vms, põhimõtteliselt saanud kõikvõimasteks väikeste eranditega. Nad otsivad ikka veel selgitust oma eksistentsile, mingit jumalad või midagi muud, mis kõike seletaks.

Jumalad (tulnukad) - Extarneusile maabunud kosmoselaevast pärit rass, keda meelitas sinna maagia, mida nad oma hüvanguks ära hakkasid kasutama (võimalik, et nad teavad päris jumalatest ja otsivad neid, et oma elu parandada orsmth)

Jumalad (loojad) - Iidsed

Jumalad (osavamad ja erilised) - Mingid madalama arengutasemega organismid (enamasti inimrassid vms), kellel esinevad võimed, mis enamasti käituvad samade reeglite järgi, kuid tänu Iidsete suremisele ja rohkema maagia avaldumisele omavad mõned nende seast võimeid, mis ei käitu üldtuntud reeglite järgi ning on superior.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Kolm Juul 05, 2017 6:55 pm

(Uus) Kord - Hibitarose maailmakoraldus, mille järgi inglid on (rahu)valvurid, nõiad ja haldjad otsustavad tähtsamaid asju ja nõustavad ingleid, hiigelmuundujatel lastakse rahus oma mandril elada ja parasiitrassid on (kibestunud) neetud, et nad korda ei ähvardaks. Riike ei eksisteeri, igal rassil on ette nähtud alad, kus nad elavad, kuid parasiitrasside aladel on lubatud kõigil vabalt käia.
Korra kohaselt on portaalid suletud, et pagendatud koletised ei pääseks Hibitarosele ning kuna sellest on möödas 3000 tuhat aastat, siis paljud ei ole enam kindlad, mis on tõsi ja mis mitte.

Hundid on neetud, deemonid on neetud, vampiirid on neetud.

Hundid ei saa kasutada väravaid/portaale. Kui mingi nende keha osa nendega enam kontaktis ei ole, siis see muutub tuhaks (veri, tatt, ihuliikmed, juuksed, nahk jne)

Deemonid tekitavad loomades ja tavainimestest ohutunnet, seega on toitumine väga keeruline ja enamus deemoneid ei ela vanemaks kui 60-100 aastat.

(Silverossa) vampiirid muutuvad päikese käes inimesteks, seega vanematele vampiiridele on see surmav, kuid noorematele lihtsalt nõrgestav ja ohtlik.

Deemonid ja vampiirid ei saa kõndida pühal maal (vampiirid saavad päikese käes seal käia, aga kui päike peaks kaduma siis nad surevad).

Püha maa on enamasti reservaadi või kaitse eesmärgil vastavalt loitsitud maa. Sellel ei saa parasiitrassid kõndida (see töötab ammutades energiat mõnest parasiidist, kes tahab mööda teda minna, ehk siis olendi enda jõud takistab teda). Püha maa on püha kuni seda pole rüvetatud. (mida see tähendab?) Seetõttu pühamaad on enamasti säilinud kohtades, kus ei ela kedagi vms. Igal pühal maal/kohal on oma kaitsja. See amet liigub edasi kaitsja õpipoisile või kellelegi muule, kes on seda väärt vms. Enamasti on kaitsjad nõiad, haldjad või inglid.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Kolm Juul 05, 2017 7:18 pm

Kaos - see tähendab portaalide uuesti kasutuskõlbulikuks tegemist, ehk siis koletistele ukse avamist. Ühtlasi tähendab see huntide needuse purustamist.

Leina aeg - iga mõnesaja tagant esinev nähtus, kus mõni või kõik väravad kattuvad ning on võimalik Extarneusi ja teiste planeetide vaheline rändamine. See periood kestab enamasti 13 päeva ning selle jooksul liigub Extarneus aeglasemalt, kui tavaliselt (maagiliste sidemete tõttu orsmth)
Nimetus tuleneb sellest, et Portaalus palus Gaial endale anda 13 päeva, et portaalid "lõhkuda". Portaalid olid tema elutöö ning ta leinas neid. (ja siis peitis lahenduse ühe deemonist hundi sisse)

Haldjad - Extarneusi 2 tsivilisatsiooni järglased ja Hibitarose vanim rass.

Hiigelmuundujad, päkapikud, nõiad ja hiiglased - looduslike väravate kaudu Hibitarosele sattunud inimesed + maagia + aeg ja võib-olla midagi veel.

Lohed ja draakonid - ebaselge päritolu, vanemad kui haldjad. tänapäevaks Hibitarosel arvatavasti välja surnud, kuid Extarneusil säilinud. (Extarneusil on nad suuremad bc maagilisem, mis tähendab vähem loogikat)

Vampiirid (ja zombied) - Iidse (Silver) idee ära kasutada surnukehasid. Vanim tehisrass (peale Iidsete endi). Vampiire (ja zombiesid) on olnud mitu "partiid". Muutumatud ja silverossa vampiirid on kaks viimast ja kõige läbimõeldumat.

Deemonid - Iidse (Daemon) idee luua midagi, mis Gaias tekitaks rohkem õudu, kui vampiirid. Deemonid on suutelised välja imema loomade (sh. inimeste ja teiste rasside*) "hinge". Selles kontekstis hing tähendab seda, mille tekkest pärisjumalad aru üritavad saada. See on olemus jms, ilma selleta on ainult tühi kest, mis mõnel juhul toitub ja paaritub jms, kuid teisel juhul sureb peagi, sest see ei liigu jms. Hibitarosel ringi luusivad deemonid on viimane ja parim "partii".
Harilikust deemonist saab põrgulane, kui deemon sööb nii palju, et ta keha ei suuda seda välja kannatada.Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Sept 02, 2017 7:03 pm

Kolm kivikooli on loodud sisuliselt rahueesmärkidel 3000 aastat tagasi et õpetada uutele põlvkondadele, et ka teised rassid on inimesed. Iga rass on kohustatud sinna saatma teatud hulga õpilasi kui üks Korra nõuetest. Mõned aastad selle lepingu täitmist ja toimus koolide vaheline sõda/mingi suur konflikt. Selletõttu on Valgekivi ümber müür, Punakivi all hunnikute viisi tunneleid, millest keegi midagi ei tea sest parem on mitte rääkida, sest siis keegi ei otsi neid, ning Mustkivisse lihtsalt ei pääse kõik sisse. (Mustkivisse saab igaüks minna siis, kui nad selle üles leiavad. Enamus õpilasi kes on nö väärilised kasutavad teatud portaale/väravaid ning nad tegelikult ei tea, kus see kool asub)

Need on loodud kohtadele, kus on toimunud mingid sündmused, mis on seda kohta nö. rikastanud maagiaga. Selle pärast selle kandi kivid ongi nii tugevalt värvunud, et seal on maagiat kinni.

Valgekivi on kõige militaarsem vms. Sealsed seinad peegeldavad tagasi õpilaste vabastatud maagia ning seda on õhus palju ning see tekitab veidi laetud/pingelise õhkkonna.
Punakivi on meeldiv, sealsed seinad on justkui soojad, imedes vabanenud maagia endasse ning vabastades selle uuesti kasulikkudel viisidel.
Mustkivi õhkkond on müstiline ja veidi masendav, sest sealsed seinad nõuavad pikka meelitamist, et nad välja annaksid maagiat, mida aastasadade jooksul endasse sulgenud on. Osa maagiat mida seinad imevad aitab kooli varjata ja neid portaale töös hoida. Kõik kolm kooli on ühenduses ühise portaali kaudu. (Mustkivi on tegelikult Maal?) Üks suhteliselt unustatud fakt on see, et koolidel on ka mitte-aktiivne ühendus TondiLossiga.

VK ja PK asuvad suhteliselt lähestikku ja õpilased pidevalt jooksevad nende vahelt or some shit?
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Sept 02, 2017 7:12 pm

Mustkivi asub Maal, aga Kaos ei ole veel tulnud, kuigi Isis on väravaid kasutanud, sest Extarneusi väravateni ei ole see küündinud veel kuna Ex on teisel tasandil 13 aastat. (Aga sellisel juhul ei tööta see needus, et ükski hunt ei ole võimeline väravat kasutama?)

Nõiad ammutavad iga 13 aasta tagant suurtes kogustes Extarneusilt maagiat oma varudesse ning nad kind of tahaksid Kaost sest nende elu oleks lihtsam.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Okt 15, 2017 10:48 am

Erinevad maailmad minu juttudes:
Kolmikute maailm, Linnusitasaare Vabariik (eestipärane), Värvide maailm (kõigil on oma värv mis võib elujooksul muutuda, nende nimed on ja muutuvad vastavalt. see on ka üks pmst riik/rass Extarneusil - värvilised kummitused)
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Reede Jan 12, 2018 10:09 pm

Iidsed tulid Exilt. Nad kinkisid võimeid ja lõid rasse. Mõned neist rassidest olid liiga võimsad ja ohtlikud. Gaia kartis loodusliku tasakaalu ja põlisrasside pärast. Angela kihutas teda tagant (mingi ränk tüli Daemoniga). Nad olid juba teistega rääkinud sellest ja teadsid, et neist pole kasu. Nad said aga alles jäänud põlisrasside toetuse ning tänu sellele said seada paika korra, pagendada teised iidsed ja luua inglid. Gaia tegi kindlaks, et jätta Korrale turvaline deaktiveerimis moodus, peites võtme ühte deemonisse, et ta seda oma vereliini pidi edasi kannaks ning vajadusel saaks seda kasutada. Võtme aktiveerimiseks on vaja minna läbi värava. Gaia lausus loitsu, mis selle koodi kandjate energiat väravate läheduses kurnab ning nad tapab, kui nad peaksid liiga lähedale sattuma. (Surnud isendit ei saa võtmena kasutada). Kogu selle plaani geinaalsus peituski selles, et mitte keegi ei teadnud selle võtme eksistentsist peale nende ega poleks saanud seda kõrvaldada.
Angela aga tahtis selle kõrvaldada, umbusaldades invasiivseid rasse niivõrd, et ealleski ei tohiks piire uuesti avada ning tema meelest oleks parim planeedid üksteisest lõplikult eraldada ning peatada maailmade segunemine. Tema lõppplaan oleks olnud hundid tappa, väravad lõplikult hävitada ning Korra püsima jäämine kindlustada.
Seoses portaalide deaktiveerimisega toimusid suured muutused maagiatasemetes Hibitarosel ja Maal, kuna kõik maagia pärineb Extarneusilt. Iga kolmeteist aasta tagant on märgata maagiatasemete tõusu normaalseks, kuna siis on Extarneus Maa ja Hibiga kohakuti. Iga kohakuti olemise aastal võivad mõned väravad avada tee Extarneusile ning nähtused mida tuntakse allikatena võivad põhjustada "looduslikku rännet". Planeetide omavaheline seis ei pruugi omada tähtsust kohas, kuhu sattutakse, see näib olevat küllaltki juhuslik.
Maagia tasemete järsu langusega said tugeva põntsu kõik, kuid eriti Gaia ning Angela, kes olid üles kasvanud sisuliselt puhast maagiast keskkonnas. Iidsete loitsud jms töötavad enamasti põhimõttel, et peale jääb loits mis on suurema energiaga/maagiaga, nii et üldiselt puudub vajadus süveneda ajalukku ning uurida, mis loitsud võivad konkreetset olukorda veel mõjutada.

See toimus 3000 aastat tagasi ning maailmad on sellega kohanenud, olles sunnitud keerukamaid teistsuguseid lahendusi välja mõtlema. Mitte-maage kogu see olukord nii rängalt polegi mõjutanud. Nad võivad kogeda energia rohkust ning väsimust vastavalt maagia tuultele, kuid nad on selle probleemi lahendanud õppides vähest maagiat siduma energiaga, mida on märksa lihtsam leida/kätte saada. Tihti ammutatakse energiat endast ja siis saab enda võimeid arendada füüsilise treeninguga. Energiat on võimalik ammutada ka ümbruskonnast ning see on tegelikult sisuliselt kuidas must maagia töötab, kuid seda põhimõtet on võimalik õppida kasutama ka mitte-maagidel oma elu jooksul. See võtab kaua aega ning seetõttu enamasti võimete võimsus kasvab koos olendi vanusega. Vampiirid ja deemonid on oma loomult muta maagia olendid seega neil on seda veelgi kergem omandada, kui teistel rassidel, kuid siiski raskem, kui mustal maagil.
Valge maagia põhineb ideel, et energiat/maagiat antakse endast millelegi ära. See on väga oluline osa näiteks tervenemise juures. Kuigi eraldi tuntakse valgeid ja musti maage, siis tegelikult valge maagia põhimõtted on väga levinud. Ükskõik millise võime kasutamine või loitsu ning needuse lausumine on sisuliselt valge maagia. Energiat ja maagiat antakse ära.
Valge maagia koolkond soovib end mustast maagiast väga tõsiselt eraldada ning selle liikmed annavad tihti vande (pmst needus) mis ei lase neil musta maagia põhimõtteid kasutada millekski kurjaks. Nad saavad energiat ümbritsevast ammutada, kuid kui tegu on millegi elusaga peavad nad saama selge loa energiat võtta või siis nad tohivad võtta veidi energiat organismilt, mis selle tagajärjel ei sure. Kõik inglid on selle vande andnud.
Sa ei pea vande tingimusi meeles hoidma, sest vanne "teavitab" sind kui sa oled neist üle astumas. Kui sa otsustad siiski üle astuda siis on sellel rängad tagajärjed, mis võivad olla individuaalsed, sõltuvalt vandest mille sa andsid. Kõige tavapärasem hind vande rikkumise eest on pikk must horisontaalne kriips näol, mis on suur löök autoriteedile, eriti nõidade seas. Sellega koos võib kehtida ka kümne aastane energia võlg, ehk sa sisuliselt ei saa kümme aastat ühtegi oma võimet kasutada, sest üleliigne energia ja maagia sinu kehas antakse ära. (rituaalid pmst siiski toimivad ning need on enamuses arvatud musta maagia alla). Veidi drastilisem on surmavanne, mida mõnel pool peale surutakse ning inglite seas enamasti antakse inglivanne ehk sisuliselt oma tiibadest ilma jäämine. See tähendab, et see ingel on välja heidetud ega saa omal jõul külastada Taeva saarestikku.

Angela, teadmata koodi kehtetuks muutumisest olendi surres, palkas ühe nõia tegema põhjalikku uurimistööd loitsu jaoks, mis tuhastaks DNA, milles kood leidub, olendi surma või olendi osa eraldamisel kehast (kehaks lugedes osa, mille küljes on kõige suurem osa aju). Nõid koostas needuse ning aitas Angelal läbi viia rituaali, kuid tapmisega ta ei olnud nõus aitama, sest see oleks mingite kohalike seadustega vastuollu läinud.
Angela oleks võinud edasi otsida haldjat või nõida, kes oleks nõus teda aitama, kuid ta leidis, et teha see genotsiid puhtalt, ilma maagiata, on ilmselt kõige kindlam viis. Seega läks ta viimase loodusrassi juurde, ainukese, haruldase, valgenahkse klanni juurde, kelle ajalooline elupaik oli deemonite mandril, kust neid kõrvaldatud ei olnud. Ta tegi selle klanni omaks ning hakkas ükshaaval jahtima hunte. Gaia ja Ürghunt said sellest haisu ninna, kuid enne kui nemad kumbki jõudsid midagi ette võtta, lausus üks paanikas deemonist maag vere kaitsmise loitsu. On siiani ebakindel, kuidas tal oli piisavalt energiat, et seda teostada ning on võimalik, et Angela oli kuidagi selle taga, et koguda kõik hundid ühte kohta kokku.
Verekaitse loits kutsub kokku kõik elavad sugulased alates valitud esivanema liinist (selleks on vaja tükikest esivanemast vms) ning sunnib nad kohale tormama kaitsma loitsu lausujat. See on lühiajaline, suhteliselt nõrk loits mis põhineb rohkem sellel, et antakse ohust teada ning kui sul on piisavalt head suhted perekonnaga, siis nad tulevad appi. Sisuliselt lihtsalt on tegu appi-hüüdega. See konkreetne, klassikalise loitsu malli järgi loodud loits aga oli spetsiifiliselt seotud rebastega ning nii kohutavalt tugeva tungiga, et mitte keegi ei saanud otsustada mitte tulla. Needus oli seotud Ürghundiga, ammutades tema ürgset energiat ning kasutades seda.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 3:24 pm

Hundid on kohas kinni bc see on korraga nii paika pandud, et nad saavad püsivalt elada ainult seal. Rünnaku või see nö vereneedus on nende endi sadistlik väljamõeldis enese kaitseks. See ei mõju alla 20 aastastele huntidele, kes pole seda ise vastu võtnud, väljaarvatud juhul, kui nad viibivad rünnaku hetkel kodust eemal.
(isise pooldumisel jäid kõik üleliigsed needused nigra külge, et miski ei takistaks uue needuse käskude täitmist pmst)
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 4:07 pm

Huntidel on turvaline elada oma neetud metsas, kuid see on sisuliselt surnud ja seal ei ole kunagi toitu, mistõttu nad peavad tegema retki väljapoole turvatsooni, et ellu jääda. Nende mitte-elav DNA tuhastub ning püüdmine väravast läbi minna süütab nad põlema ja tapab. Nad saavad elada mujal deemonite mandril, kuid see pole eaalleski turvaline.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1413
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kõik lühidalt Empty Re: Kõik lühidalt

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele