Rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Teis Nov 14, 2017 10:30 pm
Latest topics
» Kaos
by Isis Nigra Nox Reede Juun 07, 2019 2:57 pm

» Outlinening
by Isis Nigra Nox Nelj Apr 11, 2019 9:34 pm

» random tegelased (rollika välised)
by Isis Nigra Nox Kolm Okt 17, 2018 1:28 pm

» Hibitaros
by Isis Nigra Nox Teis Märts 20, 2018 3:55 pm

» Kõik lühidalt
by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 4:07 pm

» Isis Nigra Nox
by Isis Nigra Nox Teis Nov 28, 2017 3:52 pm

» Derek Daniel Bingham
by Derek Bingham Teis Nov 28, 2017 3:12 pm

» Kaos
by Isis Nigra Nox Püh Sept 17, 2017 1:53 pm

» PLOTHOLES AND OTHER SHIT
by Isis Nigra Nox Laup Sept 09, 2017 9:41 am


Kaos highlights

Go down

Kaos highlights  Empty Kaos highlights

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juun 20, 2017 7:50 pm

Derek Daniel Bingham//Dekra Danielle Bingham

Nõiad on mingit tähtsad ametnikud bc loitsimine.

Ta suurim patt oli see, et ta teadis kaugeltki rohkem, kui oleks tervislik olnud.

Portaalus oli osavaim loitsija ja ohtlikuim needja, keda maailm eaalleski näinud. Iga tema looming oli absoluutselt perfektne ja tegi vaid seda, mida pidi.

Nii ka leidsid teda ülesse vaid need, kellele oli see ettenähtud.

Needuste purustamine:
*Teha seda, mis on needuse järgi võimatu
*Hävitada needuse energia allikas (ajutine, aga aitab ülemist teostada)

Derek on depressed bc ta ei ole väljavalitu ja Katma aitab teda orsmth.
Isis on obsessed ja ei saa mida tahab ning temast saab loo pahalane. Ta läheb põrgusse Emilyle järgi, aga Emily viskab ta välja.

Boss fight on Isise ja Dereki vahel ja Emily peaks ka kuidagi seotud olema aga see kõik tuleb veel välja mõelda, kuidas ja miks.

Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kaos highlights  Empty Re: Kaos highlights

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juun 20, 2017 7:50 pm

Plot lühidalt:

Grupp inimesi üritab Kaost ära hoida. Nad leiavad ettekuulutuse, mis kirjeldab täpselt ühte tüdrukut, kelle DNAs on kood, mis saab Kaose vallandada. Nad arvavad, et ettekuulutus sisaldab viisi, kuidas tüdruk tappa ning hakkavad treenima potentsiaalseid assassineid. Samal ajal katsetavad nad kõiki muid viise tüdruku tapmiseks. Tüdruku teine pool tulevikust/minevikust eemaldab talt mälestusi selle kohta ning kaitseb teda, et ta ei kasvaks üles kõikvõimalike vaimsete probleemidega. Tal siiski on kullafoobia tänu mälestustele, mida tal ei ole.

Assassinid üritavad tüdrukut tappa, kui on selge, et ta on tõesti võimeline Kaose vallandama. Üks assassinitest "sureb" ja saatan võtab ta hinge endaga põrgusse (mis asub Extarneusil) kaasa, et ta elu päästa ja anda põhjus tüdrukule läbi värava minna ja Kaos vallandada.
Kõik arvavad, et tüdruk on surnud, kuid tuhk hakkab uuesti kehaks vormuma ning kui tuleb kutse "surnud" assassinilt siis hakkab tüdruk veelgi kiiremini ellu ärkama ning põgeneb läbi värava, millega kaasneb Kaos.

Teine assassin tunneb ennast kasutu ja mõttetuna, teades, et ta ei olegi väljavalitu ja ta ei saanud olla kangelane. Ta üritab sooritada enesetappu, kui mälestused oma minevikust ta kätte saavad, kuid vampiir, kellega ta varasemalt tülitses, päästab ta elu.

Assassin põrgus tunneb, et see on õige koht tema jaoks (ta tunneb ennast süüdi tüdruku tapmises, kuigi ta teadis, et tegu ei olnud koletisega, lihtsalt tüdrukuga, kelle DNA juhuslikult on ohtlik) ning arvab, et tüdruk ei oleks pidanud temale järgi tulema ja see on tema meelest overly obsessive käitumine. Kurat viskab nad mõlemad põrgust välja, sest nüüd assassin võib tänu tüdrukule uuesti ellu ärgata ja tal on võimalus vabastada tüdruk needusest, mis on temaga seotud, kuigi ta ei andnud oma nõusolekut.

Maailm on Kaoses, kõik teavad, et tüdruk on selle taga. Assassin, kes ellu ärkas, hülgab tüdruku. Tüdruk on üksi ja hirmunud. Ta tahab minna tagasi koju, kus ootab teda tema teine pool ja ülejäänud perekond, kes on viimaks needusest vabad ja õnnelikud. Tüdruk peab tungima läbi maailma, kus kõik teda kas vihkavad või lihtsalt agressiivsed. Ta jõuab tagasi koju, kus kõik on hävinenud ja kõik on kadunud.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kaos highlights  Empty Re: Kaos highlights

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juun 20, 2017 7:51 pm

Sub-plotid:

Vanaema:
Assassin 1 on üles kasvatanud vanaema, kes varjas ta eest 13 aastat, et tal on võimed, et ta saaks elada normaalset elu. Nad kolivad koos Hibitarosele. Assassin 1 läheb Valgekivisse ja avastab, et ta suudab oma sugu vahetada. Hüpnoos paljastab, et ta vanaema surus selle võime temas noorelt alla kahel põhjusel: et ta saaks olla normaalne ja kuna ta ise uskus, et kahesooline olemine põhjustaks pöördumatuid vaimseid probleeme. Ta saab teada, et ta vanaema ei ole ta vanaema, vaid Iidne nimega Gaia, kes röövis ta tema "isalt", kui ta alles munas oli.

Isily:
Tüdruk on assassin 2 sisse võetud olnud sellest ajas peale, kui ta teda rohkem tundma õppis. Ta mõistis seda alles siis, kui nad eraldi koolidesse läksid. Nad kohtuvad uuesti, kui assassin 2 vahetusõpilasena Mustkivile läheb. Tüdruk võtab julgusse kokku ja avaldab assassin 2 oma tunded. Assassin 2 on šokeeritud. Ta hakkab taas tüdrukut inimesena nägema. Ta räägib tüdrukule ettekuulutusest ja täheldab, et tüdruk ei mäleta hetk pärast vestluse lõppu mitte midagi vestlusest.
Tüdruk tahab assassin 2 sünnipäevast osa võtta, aga ta ei suuda assassin 2 mitte kusagilt leida. Talle pakutakse abi teada saamaks, mis assassin 2 on juhtunud uue needuse läbi. Tüdruk on viimaks nii meeleheitel, et võtab pakkumise vastu. Niipea, kui ta on uue needuse endale kraesse saanud avastab ta, et oli 3 päeva justkui pimedalt ringi kõndinud ning kõik, kaasaarvatud tema ise, on tõsiselt mures ta vaimse tervise pärast. Ta ei julge esialgu midagi assassin 2 rääkida, kuid peagi on ilmselge, et midagi on teisti ning ta räägib, mis juhtus. Assassin 2 on veidi meelitatud, et tüdruk tema pärast nii palju muretses, kuid samas tunneb vajadust ennast tüdrukust veidi eemal hoida.
Tüdruk on sunnitud koju naasma. Assassin 2 mõistab, kuidas tüdruk saab olla Kaose tooja ning mõistab, et ta ise on ohus. Vassilissa organiseerib päästeoperatsiooni assassin 2 Valgekivisse viimaks. Assassin 2 leiab oma saatkonna metsast tapetuna ning tunneb ennast ekstreemselt ohus olevat, hakates ise elu eest Valgekivisse minema. See saadab kutse tüdrukule, kes pooldub ning pool temast sööstab assassin 2 päästma.
Kõik on Valgekivis ja tüdruk on selgelt väga lähedal Kaose valla laskmisele, nii et assassin 2 püüab teha midagi kangelaslikku ning üritab teda tappa, missiis, et tal on väga valus. Ta ise sureb selle käigus ning saatan röövib ta hinge ja viib põrgu. Assassin 2 tunneb, et see on tema jaoks õige koht.
Tüdruk tuleb talle sinna järgi, olles selle käigus Kaose valla päästnud. Ta sööb ära taeva, et põrgusse sisse pääseda. Ilmub sinna kõige võimsama deemonina, sest ta on just 100+ hinge ära õginud ning pakub assassin 2, et ta võib ta välja päästa. Assassin 2 ei taha lahkuda, aga saatan viskab nad nagunii põrgust välja. Tänu tüdrukule saab assassin 2 oma keha/elu tagasi ning muutub deemoniks. Hetkel põrgu ja elu vahel, kui nad hingedena Extarneusil ootavad, mis edasi saab, avastab assassin 2, et ta hoiab käes ahelat, mis pigistab tüdruku kõri. Ta viskab selle käest, vabastades tüdruku needusest, mille tüdruk endale peale panna lubas. (pmst assassin 2 ei tahtnud, et tüdruk oleks temast sõltuvuses, kuid sellele punki panemine oli ikkagi tema käes)

Prohvet:
Tüdruk ja prohvet said sõpradeks, kui nad olid 9 aastased ning veetsid suve samas laagris. Nad taasühinesid, kui tüdruk läks õppima Mustkivisse. Prohvet on vaikne ja ei räägi enda kohta eriti midagi, kuid ta on alati tüdruku jaoks olemas. Tüdruk räägib talle kõigest seoses assassin 2, kuigi prohvet on alati neutraalne aitab rääkimine tüdrukut.

Katrek:
Assassin 1 on määratud vampiiri õpilaseks. Mõlemad peavad end teisest paremaks, kuid on sisimas kadedad. Vampiir on kade, sest assassin 1 on segavereline, kuid kõik kohtlevad teda hästi. Samuti on tal mixed feelings sest assassin 1 lõhnab oivalise inglivere järgi. Assassin 1 meeldib vampiiri välimus, kuid ta vihkab, kuidas vampiir teda kohtleb. Assassin 1 otsustab vampiiri vastu midagi ette võtta. Ta ässitab vampiiri endale kallale tulema, kuid too teab, et assassin 1 hammustamine oleks talle surmav. Vampiir otsustab assassin 1 tulega rünnata, kuid assassin 1 kurnab ta lihtsalt ära, püüdes ta tule kinni ning neelates selle endasse. Vampiirist saab veelgi suurem naljaalune, kui varem.
6-aastane selgitab assassin 1, miks vampiir on põlatud ning korraga tunneb assassin 1 väga suurt kaastunnet vampiiri vastu, sest see on sarnane tema enda olukorrale. Assassin 1 on halb vabandamises, nii et ta lihtsalt lõpetab vampiiri kiusamise ning hakkab õpilase-mentori tundides pingutama. Vampiiril on talle palju õpetada tuletaltsutamise kohta.
Vampiir avastab, et assassin 1 on kakssooline samal hetkel, kui assassin 1 seda avastab. Assassin 1 on segaduses nii oma soo pärast, kui ka kardab, et vampiir kasutab seda ära, et talle tagasi teha.
Vampiir tahab assassin 1 tagasi teha, kuid rahuneb maha ja otsustab selle kõrvale panna mustadeks päevadeks, kui tal peaks olema vaja midagi assassin 1 vastu kasutada.
Pärast ebaõnnestunud maailmapäästmist üritab assassin 1 enesetappu teha ja vampiir päästab ta.

Vairi & Winter

Prohvet 2

Vassilissa & Rubra

Gaia, Portaalus/Saatan & Ürghunt

Nigra & perekond

Isis & Karai

Derek & ihukaitsjad

Emily & poisssõber

Derekil veel mingi crush orsmth?

Katmal poisssõber?

Mirau?

Myron?

Isis & homofoobne Ryan

Isis & kuld

Isis & ta mälestused

Isis & ürghunt

Derek ja ettekuulutus

Emily ja ettekuulutus

Vassilissa ja valgekivi värdjad

Derek ja saatan

Emily ja saatan
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kaos highlights  Empty Re: Kaos highlights

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juun 20, 2017 7:51 pm

boss battle on valgekivi õpilased vs valgekivi värdjad // Derek ja ta sugu

teine boss battle on teekond koju (Isis)

kolmas boss battle on Emily edasiliikumine/kadumine/oma pere kaitsmine???
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kaos highlights  Empty Re: Kaos highlights

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juun 20, 2017 7:51 pm

Loo point: Kaos on vajalik arenguks. Kogu Hibitaros on kinni - olgu need needused vms, aga nad ei saa liikuma. Nad on surematud ja mugavustsoonis istuda on kerge. Gaia loodud Kord tähendab turvalisust, kuid selle turvalisusega peatub areng ja kunagised suured probleemid ainult kosuvad.

Kaos on pingete maandamine, mida maailmad hädasti vajavad.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kaos highlights  Empty Re: Kaos highlights

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Juun 20, 2017 7:51 pm

Ajalugu:

4,6 - 4,1 miljardit - Ürghunt ja jumalad (Extarneus)
3 miljadrit tagasi - esimene kõrgtsivilisatsioon, mis ennast 10 000 aastaga hävitas, sest jumalad tegid nende peal katseid
*muud jumalate katsetused n shit*
1 miljard tagasi - haldjad
50 miljonit tagasi - tulnukatest jumalad
45 miljonit tagasi - tulnukate loodud orjad (Iidsed) hakkavad neile vastu ja pangendavad nad, luues oma tsivilisatsiooni
20 miljonit tagasi - kuu kukub Extarneusile ja Iidsed kaotavad võime sigida
2 miljonit aastat tagasi - Iidsed avastavad Hibitarose ja Maa
Viimased 20 000 aastat - Hibitarosel on valitsenud kord
300 aastat tagasi - keegi puudutas surematuse kivi. Gaia sai teada, et selle taga oli Ürghunt.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Kaos highlights  Empty Re: Kaos highlights

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics
» Kaos
» Kaos

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele