Rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Teis Nov 14, 2017 10:30 pm
Latest topics
» Kaos
by Isis Nigra Nox Reede Juun 07, 2019 2:57 pm

» Outlinening
by Isis Nigra Nox Nelj Apr 11, 2019 9:34 pm

» random tegelased (rollika välised)
by Isis Nigra Nox Kolm Okt 17, 2018 1:28 pm

» Hibitaros
by Isis Nigra Nox Teis Märts 20, 2018 3:55 pm

» Kõik lühidalt
by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 4:07 pm

» Isis Nigra Nox
by Isis Nigra Nox Teis Nov 28, 2017 3:52 pm

» Derek Daniel Bingham
by Derek Bingham Teis Nov 28, 2017 3:12 pm

» Kaos
by Isis Nigra Nox Püh Sept 17, 2017 1:53 pm

» PLOTHOLES AND OTHER SHIT
by Isis Nigra Nox Laup Sept 09, 2017 9:41 am


Rassid

Go down

Rassid Empty Rassid

Postitamine by Isis Nigra Nox Esm Jan 13, 2014 9:05 pm

LIBAHUNDID

KUULAPSED on üks levinuim libahuntide alaliik. Legend räägib, et kui inimene saab täiskuuööl hammustada libahundi käest, siis järgmisel täiskuuööl muutub ka tema libahundiks. Kuulapsed ei mäleta midagi oma inimolemusest muundununa - nad on nagu väga näljased skisofreenikud. Nad ei janune niiväga toidu, kui pigem lihtsalt vere järele. Nad söövad oma ohvrist ära enamasti vaid maitsvamad osad - igal kuulapsel on omad eelistused. Levinum on südame söömine. Seega märatseb olend terve öö ringi ja tapab kõike, mis ette jääb, eelistades inimliha, kuid mitte ka põlates teisi loomi. Hundi tehtud kahju võib olla meeletu.
Kuulapsed meenutavad välimuselt midagi inimese ja hundi vahepealset - nende esijäsemed on tagumistest lühemad ja teravamate küüntega, kuid jooksmisel kasutavad nad siiski ka esimesi. Enamasti on kuulapsed üpris hõreda karvkattega ja nende koon on tömbim kui tavalisel hundil, täis väga teravaid hambaid. Nad rebivad liha ja neelavad seda suurte tükkidena närimata. Koonu peal ei kasva neil üldse karvu ja nina on nahavärvi.
Kuulapsed vigastavad end täiskuuöödel ringi joostes teine kord päris hullusti - eriti jubedad on tulemused, kui kaks libahunti kokku satuvad. Pärast inimese nahas pole vigastustes jälgegi ja samuti on need kadunud ka järgmiseks täiskuuööks libahundi kehalt, kuid need ei parane iseenesest ja selle jaoks on vaja energiat, mis võetakse inimeselt ja saadakse osaliselt ka söödud lihast. Inimene on pärast täiskuuööd alati väga väsinud ja kohutavalt näljane.
Seda libahuntluse vormi võib nimetada haiguseks, kuna see sööb oma ohvrit vaikselt ja enamasti on tulemuseks varajane surm, kuna keha kurnatakse ära.
Haiguse ennetamine ja ka ravimine on keerukas - ennetada on võimalik seda näiteks vampiiriks muundudes, kuigi ka see pole eriti hea välja vaade. Ravida on seda mingil määral võimalik nõia abiga, kuid on olemas ka võimalus see veel hullemaks keerata.
Arvatavasti pani kuulastele alguse samuti mõni nõid, kes inimeste peale vihaseks sai. Haiguse edasikandjad ei pea alati olema libahundid. Kui inimene on saanud hundilt hammustada, kuid enne täiskuuööd hammustab teda ka vampiir, siis vampiiri mürk hakkab domineerima ja libahundi oma ei löö välja, kuid vampiir jääb haiguse edasikandjaks ja suure tõenäolisusega muutuvad tema ellu jäänud ohvrid libahuntideks.
Teisi nakatada on võimalik ka libahundi sülge kogudes ja seda siis kuidagi ohvri kehasse toimetades.
Libahundi mürgil on mõju ka teiste rasside üle - mitte ükski neist ei muutu kuulapseks, kuid näiteks inglid muutuvad kuutõbisteks ja vampiiri libahundi kätte jätmine on üks väheseid võimalusi neist jagu saada, kuna libahundil on jõudu vampiir ribadeks kiskuda. Selle juures ei tunne ta samuti mitte mingit hirmu. Kui vampiiri jäänused peale seda põletada, on vampiir surnud.
Kuulast on võimalik muundununa tappa vaid hõbeda või teise libahundiga, kuna muud haavad paranevad jälle ära. Inimesena võib teda tappa nagu ükskõik keda teist.
KUULAPSI ESINEB KÕIGE ROHKEM MAAL, KUNA SEAL ON KÕIGE ROHKEM INIMESI.
(idee küllaltki palju segunenud Harry Potteri nii filmi, kui ka raamatu ettekujutusega libahundist. Nimi "kuulaps" on tõttöelda pärit Videvikust.)

Lühidalt:
*haigusesse nakatuvad ainult inimesed (teistele rassidele võib see siiski mõningast mõju avadada. nt. enamusele inglitest mõjub see nii, et nad hakkavad kas igal ööl või siiski pigem ainult täiskuu või selge taevaga öödel kuutõbistena ringi seiklema. Nad ei ole enamasti ohtlikud.)
*kui kuulapse sülg satub inimese organismi, muutub inimene kuulapseks (muutus ei toimu koheselt ja avaldub alles järgmisel täiskuuööl)
*kuulapsed muunduvad ainult täiskuuööl
*kuulapsel on hõre kasukas, suured tagajalad ja väiksemad esijalad teravate küünistega, ehtsast hundist tömbim koon täidetud teravate hammastega
*nad võivad joosta nii neljal kui ka kahel jalal
*kuulapsed ei söö ära kogu oma ohvrit
*nad rebivad liha ja neelavad seda närimata (nende hambad ei võimalda närimist)
*parim moodus muundunud kuulapse tapmiseks on hõbe (parimad on kuulid, kuna siis ei pea hundile liiga lähedale minema)
(*hundivormil tapmise tulemusena sureb ilmselgelt ka inimene.)HIIGELHUNDID on hiigelmuundujate edasi arenenud vorm. Hiigelhundid on algselt inimesed, nagu kuulapsedki. Seda rassi on võimalik edasi anda verega (kui isa on hiigelhunt siis ka tõenäoliselt poeg jms). Hiigelhundid on karja loomad - neil on oma kindel territoorium mida nad kaitsevad, karjajuht jne. Nad suudavad üksteisega suhelda mõteteteel.
Hiigelhundid on tavalistest huntidest 1,5 kuni 3 korda suuremad. Tõenäoliselt pani ka neile aluse mõni nõid näiteks kellegi palve tõttu või siis selleks, et kedagi või midagi vampiiride eest kaitsta. Hiigelhundid on spetsialiseerunud vampiiridega võitlemisele.
Inimesed ei pruugigi teada, et neil hiigelhundigeen on, kuni lähedusse ilmub liiga pikaks ajaks mõni vampiir. Siis geen aktiveerub ja inimene avastab, et on võimeline muunduma hundiks. Kui hunte on koos piisavalt, moodustatakse kari - need, kes karja ei kuulu, ei saa rääkida mõteteteel ühegi karja liikmega peale alfa.
(idee pärit Videvikust)


Viimati muutis seda Isis Nigra Nox (Reede Apr 04, 2014 10:23 pm). Kokku muudetud 1 kord
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Rassid Empty Re: Rassid

Postitamine by Isis Nigra Nox Reede Apr 04, 2014 10:06 pm

Sisuliselt on inimesed algne rass, millest kõik teised 21. sajandi alguses eksisteerivad rassid "aretati" vms, kuid kuna ka vanad rassid kuuluvad ikkagi loomade alla, mis on kolmel planeedil küllaltki segunenud, ei ole rassid üksteisele väga võõrad ja enam-vähem kõik on võimelised üksteisega järglasi saama, kui pole mõnda muud takistavat tegurit.
Seega: vampiirid, deemonid, hiigelmuundujad, haldjad, elementalid, näkid, nõiad(kõige lähedasemad vanadele rassidele), libahundid, inglid, sireenid ja inimesed on kõik inimrassid. Suuremat osa eksisteerib igat värvi (punane, must, valge, kollane) väljaarvatud haldjad, elementalid, näkid ja sireenid, kes erinevad inimestest kõige suuremal määral välimuse poolest.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele