Rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Teis Nov 14, 2017 10:30 pm
Latest topics
» Kaos
by Isis Nigra Nox Reede Juun 07, 2019 2:57 pm

» Outlinening
by Isis Nigra Nox Nelj Apr 11, 2019 9:34 pm

» random tegelased (rollika välised)
by Isis Nigra Nox Kolm Okt 17, 2018 1:28 pm

» Hibitaros
by Isis Nigra Nox Teis Märts 20, 2018 3:55 pm

» Kõik lühidalt
by Isis Nigra Nox Laup Jan 13, 2018 4:07 pm

» Isis Nigra Nox
by Isis Nigra Nox Teis Nov 28, 2017 3:52 pm

» Derek Daniel Bingham
by Derek Bingham Teis Nov 28, 2017 3:12 pm

» Kaos
by Isis Nigra Nox Püh Sept 17, 2017 1:53 pm

» PLOTHOLES AND OTHER SHIT
by Isis Nigra Nox Laup Sept 09, 2017 9:41 am


Tegelaste tutvustused

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tegelaste tutvustused Empty Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Okt 29, 2011 3:15 pm

Nimi: Daenerys Sahara Storm
Hüüdnimed: Dany, Sara.
Sugu: Naine
Rass: Inimene.
Maja: *unknow*
Vanus: 16 [17.12/Kaljukits]
Klass: 6. Klass
Verestaatus: Puhtavereline.

Iseloom: Dany on üpriski sõjakas, ning teeb igaühele kes talle ei meeldi, selgeks, mida ta temast arvab. Sara ei hiilga just ka kannatlikusega, kui mingi asi nõuab ootamist, siis läheb ta tavaliselt närvi, ning kukub kiirelt nähvama, ja solvanguid pilduma. Daenerysega on üldiselt raske sõbrustada, kuid kui taga juba sinapeale saada, siis tekkib hoopis vastupidine olukord, või pigem, on tast siis võimatu lahti saada.
Huvid: Dany'le meeldib hoolimata ta kärsitusest, siiski joonistamine, ning tüdruk on selles ka üpris hea, kuigi ta pildid on tihtipeale arusaamatud.
Vihkab: Dany vihkab inimesi kes enda arvates on kõige tähtsamad planeedil ning tüdrukule ei meeldi ka just kõige rohkem oma ema.

Välimus: Sahara'l on üpriski kahvatu nahk, ning heledad blondid juuksed, mis talle poolde selga ulatuvad. Tüdruk kannab tavaliselt oma maja värvides seelikut, ning majavappiga valget pluusi. Seda muidugi vaid koolis. Vaheajal tuleb selga tõmmata muguriided, ning neist eelistab ta enim musti seelikuid, põlvikuid, ning mõnda pluusi.

Ajalugu: Sahara sündis reisi ajal. Ta ema ja isa sõitsid parasjagu väiksele reisile, ning tüdruk sündis poole Sahara kõrbe peal, ning sealt ta ka oma teise nime sai. Reisi nad ka lõppetasid, kuid londonisse tagasi jõudes oli Dany juba aastaseks saanud. Reis oli kestnud kaua, koos vanemate pideva jagelemisega tema üle. Lõpptulemus oli tüli, mis veel siiani kestab.
Daenerys kasvas üles perekonnas mis koguaeg laguneda ähvardas. Ta oli pere vanim laps, lisaks sellele, oli tal veel õde, kes kuidagi ei ema ega isa ei meenutanud, ning Sahara hakkas juba 3 aastaselt kahtlustama, et tüdruk on 'kapsa lehe alt' leitud. Väiksed lapsed ju nii mõtlevad? Hiljem muutus see mõtte, lapsendamiseks, ning nüüd on ta kindel, et tüdruk on ta poolõde. Sahara õde oli kogu aeg viripill ning Daenerys kiusas teda kogu aeg.
Kui Dany sai 10 sündis perre veel üks laps. Seekord poiss, ning too oli linalakk nagu isagi, seepärast ja ka selle pärast, et poiss niipalju ei nutnud, kui Sahara väike õde, hakkas talle vend meeldima. Dany sai 11 aastaselt kirja sigatüükas nagu paljud teisedki, tema võlu võimed, aga olid juba ammu avalunud. Esimest korda 5 ja poole aastaselt, kui ta ema lillepeenrale tule otsa pani, ning teistkorda, kui ta selle uuesti maha põletas.

Perekond: Ema - Julia Šara Storm on 35 aastane kergelt matsakas, kuid sümpaatne naine, ning puhast verd nõid, kes hetkel tööl ei käi, vaid on kodune, kuna ei soovi oma noorimat last mugulasteaeda panna. Isa - Zed Storm on 43 aastane puhast verd võlur, jõulise kehaehitusega. Mees töötab võlukunsti ministeeriumis Maagiliste olendite reguleerimis osakonnas. Noorem õde - Zeze Xella Storm on 13 aastane puhast verd nõid, üpris õblike, ning erinevalt oma vanematest tumeda päine, ning ilmselt oli ta isaks ka mingi teine võlur, mitte see, kes ennast selleks peab. Noorem vend - Alexsander Lee Storm on 6 aastane puhast verd võlur, kes on heletate juustega nagu isagi. Poiss on sõjakas, ning hakkaja loomuga, mis Daenerys'ele tema juures kõige rohkem meeldibki.
Elukoht: Kuni Dany 6 eluaastani elasid nad londonis, kuid kolisid vanavanemate mõisa, londoni lähisteel, kui kuulsid vana Storm'i surmast.

Erisedi peegel: Näeb ennast koos vennaga lohe seljast, ja mitte sellise märatseva eluka, vaid korralikult taltsutatud. Dany enda taltsutatud. Tüdruk unistab tihti lohedest, ning tahab olla esimene, kes sellise korralikult välja õppetab.
Patroonus: Hobune.
Peletis: Näeb sigatüügast, kus on ainult Gryffindori ja Hufflepuff'i majad.

Võlukepp: Iileks, ja lohesüdame keel. 12 ja ⅛ tolli.
Luud: Daenerys'ele osteti kiirem luud, mis parasjagu poes mõistlikuma hinnaga oli, ning selleks osutus 1 piksenoole number, kuid tüdruk ei ole eriti aktiivne lendaja.
Loom koolis: Valge kassipoeg, Snowwing.

Muu: Daenerys'ele on parema käe randmele tattooveeritud selline Ϟ märk, ning ümber naba lohet ning ühtlasi Slytherin'i madu sümboliseeriv roheline tiibadega roomaja. Dany oskab ka ussikeelt. Neid ei keksi selle oskusega, kuna esiteks, ei ole see kaasa sündinud, vaid aastate jooksul õpitud, ning teiseks, see sisisemine ajab tal pea valutama.

Pildiohver: Jenny Humphrey

Tegelaste tutvustused Lissaprof
Ϟ
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Jaime Stone Esm Nov 21, 2011 6:51 am

Nimi: Wandere Lucy Winters
Sugu: Naine.
Rass: Niivõrd inimene kui saab olla siis, kui su ema on veela.
Vanus: 18 [1. Jaanuar, Kaljukits]
Klass: MJVK Õpetaja.
Verestaatus: Puhtavereline.

Iseloom: Wanda on abivalmis ja sõbralik, asjalik ning suudab reeglina ennast valitseda. Muidu ta ilmslet õpetajaks saanud poleks. Naine on lahke ja tavapäraselt rõõmsameelne, teda on raske pahandada või endast välja viia kuid see on siiski võimalik. Sellisele endast väljaviimisele võib aga järgneda kriisi aeg millal Lucy iseloom on eriliselt vankuv. Kord rõõmus kuid võib järgmisel hetkel juba vihastada ka iga tühise asja pärast.
Huvid: Eel kõige ilmslet MJVK ja õpetamine, kuid naine armastab ka ujumist ning sellist mugude spordi ala nagu on motosport.
Vihkab: Üldiselt olid talle koolis vastumeelsed Slytherin'lased, kuna ta ise oli dork ja ka nüüd pole ta suhtumine sellesse majja just märkimisväärsetl muutunud.

Välimus: Lucy'l on üpris pikkad kuld blondid juuksed ning sulahõbeda karva mahedad silmad. Naine kannab juukseid tavaliselt lahti või siis töö ajal kuklasse kõrgeks krunniks seatult. Moe pärast on ta õpetamise ajal ees ka sellised poolkuu kujulised punase raamiga prillid mis tegelikult on täiesti tavalised klaasid. Naine eelistab liibuvaid hõbedasi ning kiiskavaid rüüsid või siis tavapäraseid süsimusti. Tööl kannab ta aga sügavrohelist sammuti äärmiselt liibuvat rüüd, mis alt laieneb, ning kõndides graatsiliselt järgi lehvib.

Ajalugu: Wandere sündis Alexsandra ja David'i ainsa tütre ning lapsena. Tüdruk oli juba väiksest peale äärmiselt asjalik kuid kergelt korratu ning ükskõik kuidas ta ka püüdis, mitte kõik ettevõtmised ei läinud nii nagu ta tahtnud oleks. Tüdruku võimed avaldusid sellega, et ta kukkus katse käigus vihmavarjuga lennata kolmanda korruse aknast alla kuid maani ei jõudnud, vaid läks nagu plaanitud oma tagurpidi keerdunud vihmavarjuga lendama. Neid korraldas ka enne oma kümnendat sünnipäeva ühe kohviku köögis korraliku kaose. Väike Wanda oli tundud huvi kuidas need toidud täpsetl valmivad ning ettekandja järel kööki läinud. Tüdruk oli 9 aastaselt niivõrd väikest kasvu, et keegi teda ei märganud. Vaikselt kokki imetlevalt jälgides tagurdas tüdruk aga mingi riiuli otsa ja see vajus paremale paisates rodu pliidil olnud asju maha. Ehmatusest suutis ta riiuli veel ka põlema panna, püüdes tegelikult aidata. Pärast seda olid kolm kokka, kaks ettekandjat ning tüdruk ise veetnud paar päeva St. Mungos. Seal palatis veetis ta ka oma 10 sünnipäeva, pool nägu ja parem käsi põletusville täis.
11 aastaseks saades sai ta valida kahe kooli vahel, kuid neid otsustas sigatüüka kasuks. Õppides sigatüükas 7 aastat ei olnud tal kordagi aasta lõppuks halvemat hinnet kui A ja ainus A mis tal oli, oli võlukunsti ajalugu kuna ta enamus ajast nendest tundidest magas. Niivõrd igavad olid tunnid, kus jorutati härjapõlvlaste mässudest. Kõik teised hinded olid tal aga ilusti Ü'd ja O'd. MJVK oli tund milles tüdruk oli kõige tugevam lisaks muundamisele ja nõiasõnadele, kuna need oli kaks ainet milles oli vaja keskendumist ja head pead. Loitsud jäid talle esimese korraga meelde ja uudishimu tegi ülejäänud töö selleks, et loitsud ka õnnestuksid. Tüdruk võttis endale veel kaks ainet, ennustamise ja maagiliste olendite hooldamise. Ennustamise tunnid viskasid tal üle. Tüdruku hinded olid küll O'd kuna ta ennustas igakord surma ja muud tumedat jura mis sellele õpetajale kangesti meeldis, kuid siiski loobus ta sellest ainest ja võttis hoopis iidsed ruunid.
Kooli lõppetanud läbis tüdruk kiirkorras kursused mis olid õpetaja karjäärile vajalikud. Sigatüüka direktorile avaldanud oma soovi koolis õpetama hakkata pidi ta olema üllatunud, et teda vastu võeti eriti veel arvestades, et ta oli alles aasta tagasi kooli lõppetanud.

Perekond: Isa - David Winters; Ema - Alexsandra Winters
Elukoht: Hetkel ei elagi väljaspool kooli kuskil.

Erisedi peegel: Näeb enda kõrval seismas kunagist sõpra, kes on nüüdseks kadunuks jäänud.
Patroonus: Kits.
Peletis: Akromantula.

Võlukepp: Heeben ja ükssarve lakka karv, 10 ja kolmveerand tolli, kena ja paindlik.
Luud: Koolis sõitis igivana Sabatähega, aga nüüd on endale soetanud Nimbus 2000 see pole küll oma seeria parim, kuid naisel on raha ka muude asjade peale raisata, kui et osta luuda millega ta ilmselt ka igapäevaselt ei reisi.
Loom koolis: Lucy on küll õpetaja, kuid naine sai endale seitsmenda klassi algul lumivalge kassikese, kes veel praegugi üpris väike on. Kass on temaga koolis ka nüüd kui ta on õpetaja ja ei saaks just öelda, et ta Pr. Norris'ega hästi läbi saaks. Wolly on üpriski mänguhimuline isane albiino kass.

Muu: Wandere on animaag. Naine muutub üpris pirakaks lumivalgeks hundiks, kellel on märkimis väärselt tihe karvastik. Muundudes võib teda ilmselt sama albiinoks pidada, kui ta kass on, kuid see loom kelle kuju ta võtab, ei ole albiinodele omaste punaste silmadega, vaid ikka nende sulahõbeda karva suurte silmadega, mis ka inim-kujul tal peas asetsevad.

Pildiohver: Kerli Kõiv

Tegelaste tutvustused 32758443532bb6381c
Spoiler:
Jaime Stone
Jaime Stone
Administraator

Male Postituste arv : 117
Birthday : 02/09/1992
Join date : 16/05/2011
Age : 29
Asukoht : Kodu

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Nov 27, 2011 12:52 pm

Nimi: Rose "Rosie" Minerva Weasley
Sugu: Naine
Rass: Inimene.
Maja: Gryffindor
Vanus: 15 [kuupäev, tähtkuju]
Klass: 5.
Verestaatus: Segavereline

Iseloom: Rose on üldiselt üpriski kohusetundlik, ja neiu pea kumiseb isa lausetest Slyth'ide kohta, kuid see ei sega tüdrukul neid rohelisi värve imetlemast. No kui sa ise ka kogu aasta mingit punast ja kuldset kannad, tekkib ka tahtmine vahelduseks midagi mahedamat vaatata või selga panna. Rose on ka küllaltki äkiline. Tüdruk on pärinud emalt nii mõistuse, kui iseloomu, samas aga isalt kerged kalduvused toidu poole. Rosie on loomult rõõmsameelne, kuid mitte liiga optimist. Ta on mõistev, ja kaalub tavaliselt kaua enne kui midagi ütleb. Talle meeldib ka tarkusega särada, kuid sellestki hoolimata kipub ta niiöelda pattudele. Tüdrukul on kalduvused reegleid eirata - aga loomulikult ainult seljuhul kui ta on radu kindel, et vahele ei jää. Kuid siiski tekitab temas tahtmise täpselt ristivastu pidi teha, kui keegi ütleb, et vot nii tuleb teha, ja nii on õige, ja teisiti ei saagi.
Huvid: Ilmselgelt õpimine, ja raamatud. Kuid siiski kalduvus lendluudpalli poole.
Vihkab: Rose jälestab kogu südamest ämblike. See on ilmselgelt isast. Kõige rohkem vihkab ta neid suuri mis keelatud metsas elavad. Neid pole neid küll oma silmaga näinud, kuid isa jutustused (mis on kahtlemata suurelt osalt Ronaldi oma fantaasia) on liigagi elavad. Tüdrukul on ka eelarvamused Slyth'ide suhtes, ja need ei ole head.

Välimus: Rose'l on leekiv punased juuksed, ilmselgelt päris ta need isalt, kuid tüdruku silmad on pruunid nagu ema, ja vanaemal, ja tädi Potter'il. Tüdruku juuksed on kergelt lokkis nagu emal, ja näol õrnad tedretäpid - jälle üks Weasley'de eripära. Tüdruk kannab juukseid tavaliselt kuklas kõrges hobusesabas. Lahtiselt ulatuvad need talle poolde selga. Tüdruk kannab kohusetundlikult koolirüüd ja oma maja värve, kuid ei saa eirata, et ta eelistab vabal ajal kanda teksaseid ja mõnda teist tooni särki.

Ajalugu: Rose lapsepõlv ei ole eriti ebatavaline. Ta sündis Ronald ja Hermione Weasley vanima lapsena. Ta sai endale pea ka venna Hugo. Tüdrukul oli tore suguvõsa tädi ja onu Potter'id nende lapsed, vanaisa Weasley vanaema Weasley ja kogu see tore seltskond veel kes nad seal kõik olid. Tüdruku isa seletas kõigile alati agaralt oma "vägitegusid" kuid Rosie oli neid "vägitegusid" ka ema käest kuulnud, ning palju faktilisemalt, niiet ta kuulas isa lugusid vaid selle pärast, et ei peaks kurvastama - isal oli fantaasiat ja mitte vähe.
11 aastasena läks ta Sigatüükasse 1. klassi.
Perekond: Ema - Hermione Jane Weasley (Grander). Isa - Ronald Weasley. Vend - Hugo Weasley. Ja ülejäänud suguvõsa võite potteri wikast leida.
Elukoht: Seal kus vanemad elavad.

Erisedi peegel: Tüdruk näeb üpriski sarnast pilti sellesse peeglisse vaatates, nagu ta isagi. Ta ei ole seal üksi. Ta on koos oma väike vennaga, kes on prefekt, samas kui tema on koolivanem.
Patroonus: Fööniks.
Peletis: Ämblik muidugi.

Võlukepp: Roosipuu, 12 tolli sees fööniksi sabasulg, kena ja paindlik.
Luud: Nimbus 2001.
Loom koolis: Kiisu, nimega Sasa.

Muu: Pole.

Pildiohver: Bella Thorne

Tegelaste tutvustused Renesmeecullenv
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Dets 04, 2011 10:21 am

Tegelaste tutvustused Tumblr_lowym9Ssih1qlgt75o1_500

Nimi: Sebastian August Blackhoff
Hüüdnimed: Seb, Agu.
Sugu: Mees.
Vanus: 17.

Verestaatus: Puhas.
Võlukepp: Haab ja lohe südame kõõlus. 12 tolli, üpris jäik.
Patroonus:

Klass: 7.Klass
Maja:

Peletis:
Erisedi peegel:
Hobid:
Iseloom:

Välimus:
Luud:
Loom:

Pildiohver: I don't know, who he is.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Dets 11, 2011 4:56 pm

Alferona Fix Romeo
Tegelaste tutvustused Gothic-anime-dark-angel
"I'm u death."


Nimi: Alferona Fix Romeo
Hüüdnimed: Alf, Alfa, Alfa Romeo, Al, Nora.
Vanus: 16
Orientatsioon: Hetero
Rass: Deemon-Ingel
Võimed: Alfa'l on võim nii tule kui vee üle. Lisaks sellele on tal kaasa sündinud võitlus anne, mida võib ka võimeks nimetada. Deemontaari ei tasu vihastada, kuna siis lööb viimane võime veel eriti välja. Ja tänu rassi omapärale on tal ka süsimustad tiivad. Lisaks on neiul ka võime mida ta üpris hästi varjata oskab. Neid võib tahtmise korral muunduda hõbedaseks hundiks.

Meeldib: Alfa'le meeldib vesi ja tuli, ja kohe kindlasti vabadus, mis on üks elu tähtsamatest osadest. Neiule meeldib lennata ja tunda ennast vabana kõigist muredest, mis maapeal teda ootavad. Lisaks veel on Al armunud oma mõõka.
Ei meeldi: Alfenora jälestab küpsetatud liha, ja Fix vihkab üle kõige maailmas selliseid tibilikude iseloomudega inimesi ja veel ei meeldi talle kui sääsest elevant tehakse.
Hirmud: Alfa on pea kartmatu, kuid siiski. Igal ühel on hirmud, ja nii ka deemontaaril. Neid kardab tundmatut, ja talle ei meeldi ka üllatused. Sellised mis seonduvad ehmatustega.
Nõrkused: Alfenora nõrkuseks on muusika, kuid vaid teatud stiilid. Tüdruku endaga võib ka kaasneda kergelt nõiduslik ümin, mida esijalgu isegi raske kuulda võib olla. Tüdrukul on kaunis hääl, kuid ta ei laula. Veel on Nora'l nõrkus mis teeb elu üpris keeruliseks. Nimelt ei oska ta kohe üldse kokkata.
Tugevused: Nora tugevusteks on kahtlemata ujumine, lendamine, võitlemine ja muidugi oma võimete allutamine. Neid on tule ja vee alal proff.
Iseloom: Alfa on küllaltki sõjakas, ning ütleb tihti ennem kui mõtleb. Neid on tavapäraselt üksik, kuigi üpriski sõbralik ning abivalmis on ta siiski umbusklik uute suhete suhtes. Alfa on rohkem tõsine kui rõõmsameelne, siiski on tal üpris hea huumori meel kui sellest aru saada, ja seda ekslikult lihtsalt ülbuseks või egoismiks ei peeta.

Elulugu: Tulekul kui välja mõtlen.
Halvim mälestus: Pole.
Perekond: Pole.
Elukoht: Seal, kuhu jalad viivad.

Juuksed: Alfa Romeo'l on pikkad hõbedased juuksed.
Silmad: Alfenora'l on mandli kujulised suured ja särav hõbedase läikeka hele sinised silmad.
Nahk: Alfe on täielik albiino, tüdruku kehast puudub igasugune pigment kui välja jätta silmad, mis on ta elemendi tõttu mahedalt sinised.
Keha: Sale ning jõuline.
Riided: Alfa kannab seda mis on mugav, tavaliselt hirvenahkset kleiti või siis midagi sarnast.
Muu: Nora'le on ümber parema käe tätoveeritud hõbe kett, tähistamaks kätt milles ta mõõka hoiab. Ka neitsi piha ümber on sarnane tattoo.
Üldine välimus: Alfenora kannab juukseid kas kõrges hobuse sabas või siis lahti, lastes tuulel kiharatega mängida. Neid kannab kas seljal või vööl nahast raud pannaldega tuppe, milles hoiab oma hõbedast safiiridega kaunistatud mõõka.

Lemmikloom: Alfa lemmikloomaks on hunt.
Lemmikvärv: Üldiselt külmad toonid nagu sinine ja roheline.
Vihatuim värv: Liiga ergud toonid, mis silmadele haiget teevad.
Muu: -
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Kolm Dets 14, 2011 1:47 pm

:First Name: Isis
Last Name: Nox
Heritage:[i] Halfblood.
Place of Birth:
Year: 6thLooks:

Eyes: Different colors, one is bright green, and the other is electric blue.
Hair:
General Apperance:
Dressing Style:General Character Traits:

Strengths:
Weaknesses:
Personality:


Family Details

Personal History:

Parents:
Siblings:

Strong Area of Magic:
Weak Area of Magic:

Minor Details:

Pets:
Wand:
Favorite Quidditch position:

RP sample:
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Dets 20, 2011 12:21 pm

Nimi: Isabella Eagle
Hüüdnimed: Bella, Bel, Bels.
Võlukepp: Iileks ja baslikski nahk, 10 ja kolmveerand tolli, üpris paindlik.
Verestaatus: Puhas.
Vanus: -

Klass: -
Maja: -

Patronus: Emalõvi.
Peletis: Sünk.
Eriseedi peegel: Kui Isabella eriseedi peeglisse vaatab, näeb ta ennast koos ammu surnud isaga. Kuid ka see on sõltuv. Tujust jms. Mõnikord näeb ta ennast lihtsalt luuaga lendamas.
Iseloom: Bella on üpriski isemoodi. Tavapäraselt heas tujus, kuid ega ta ka ei salli, kui temaga õiendama tullakse. Tüdruk arvestab küll teistega, aga ega ta kannatus ka piiritu ole. Kui neiule miski ikka ei meeldi, siis ta ei hakka vastupidist väitma. Kui talle ei meeldi mõni inimene, siis ongi nii, et too talle ei meeldi, ja neid kipub seda ka üpris teravalt välja ütlema. Isabella on julge, ja samas üpriski põikpäine. Talle ei meeldi, kui ta millegiga hakkama ei saa, ning tüdruk ei ole ka just parim kaotaja.

Perekond: Bella'l on ema ja vanem vend. Isobelle Eagle, ning tüdrukust aasta vanem vend Tyler Eagle.

Välimus: Isabella'l on poolde selga ulatuvad mustad, alt kergelt lokkivad juuksed, ning vesihallid silmad. Hoolimata silmade tuhmist toonis, on Bels'il omapärane anne, neid näiteks vihastades niimoodi vidutada, et silmad tunduvad pea-aegu mustad, ning jällegi kutsika silmi tehes, neid hästi suureks ajades, võivad need tunduda hõbedased.
Tüdruku garderoob ei ole eriti värvikirev. Neid kannab tavaliselt (ja koolis ka jah.) tumedat nahktagi, musta seelikut, või siis tumedaid pükse. Koolis siiski käib ta vahetevahel ka koolirüüga. Tavaliselt tundides, õpsid hakkavad muidu irisema.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Jan 07, 2012 10:00 am

Tegelaste tutvustused 25-23

Nimi: Isis Nigra Nox.
Hüüdnimed: Is, Nig.
Vanus: 17
Sünnikuupäev: 11.07
Tähtkuju: Skorpion
Orientatsioon: Hetero.
Ühiskonnakiht: Alamklass.

Elulugu: Tüdruku vanemad surid juba varakult, neid ei mäleta neist midagi. Plika ei tea isegi kumba klassi nad kuulusid. Neid on elanud kogu oma elu tänavatel või siis metsas, kuid see ei kurvasta teda. Ta tunnebki end ainult puudevahel koduselt.
Midagi eluloo kohta pole eriti öelda kuna midagi märkimisväärset peale sünni tema elus juhtunud ei ole.

Parim mälestus: Nigra parim mälestus on päevast kui ta oli 15 ning prügikastide vahelt koera kutsika leidis.
Halvim mälestus: Tüdruk üritas ükskord hunti kodustada. Ei õnnestunud.
Perekond: Pole.
Elukoht: Seal kus juhtub. Hetkel mingis korteris.

Kehakuju: Isis on saleda kuid samas jõuluse kehaehitusega, ning keskmist kasvu.
Nahk: Albiino.
Silmad: Nigra silmad on erivärvi, üks roheline ning teine sinine.
Suu: Üpris kitsad, ning heleroosad.
Juuksed: Pikkad ja süsimustad.
Muud eritunnused: Tüdruku paremale randmele on tattooveeritud hunt.
Riietumisstiil: Isis ei ole eriti valiv, kuid ta garderoob koppitavas korteris on üpris lai. Mõnikord on uusrikkaid ka tarvis külastama minna ja kolli teha.

Armastab: Nigra armastab loomi ja ta on sõltuvuses sellest vabadusest mis tal kogu aeg olnud on. Ilma selleta ei kujuta ta üldse elamis ette, ning rikaste ja muude sääraste vaatamine toop talle muige huulile ning tekitab vägisi tahtmise naerda. Tüdrukule maitseb ka liha, see on ta lemmiktoit kuigi tal pole midagi ka marjade ja puuviljade vastu.
Vihkab ja kardab: Mingil kummalisel põhjusel kardab tüdruk pööraselt nahkhiiri. Neid jälestab ka kulda, kuna selle nägemine tekitab tal lihtsalt öökimis reaktsiooni. Tüdrukus on ka süvenenud aukartus ning hirm tundmatu ees.
Iseloom: Nigra on küllaltki isemoodi, kuid tüdruk on äärmiselt sõbralik ning abivalmis, sammuti alati uutele suhetele avatud ning pööraselt uudishimulik. Julgus on see mis neidu kaunistab ja samas ka tema negatiivsete külgede hulka kuulub. Tüdruk ei kaeba tavaliselt asjade üle ja kui miski kehvasti on siis kuulub see asjade hulka mida tuleb parandada või unustada.

Muu: Isis'e parasiit lause on: Mis ei tappa teeb tugevamaks.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Jan 07, 2012 4:25 pm

''Lavender"
Tegelaste tutvustused 46418021_thumb
Flavender
Juliet Rubrum


Vanus: 17
Sünnikuupäev: 03.07
Keha: Sale.
Tatod ja needid: Pole.
Armastab: Flav armastab koore komme ning muusikat. Tüdrukule meeldib ka ujumine ning kunst. Sammuti jumaldab ta jooksmist. Lihtsalt jooksmist ja mitte millegile mõtlemist. Eriti tuulisel päeval mereääres kuna siis puhub tuul läbi neiu pikkade juuste ning ei ole nii palav.
Iseloom: [i]Lavender on üpris sõbralik ning üpris seltsiv. Neid on asjalik ja tegutseb läbimõeldult. Harva juhtub et ta uisapäisa kuhugi tormab. Flav on rahulik, tal ei ole kunagi kuhugi kiiret, alati on aega. Tüdruk naeratab tihti ja laialt, ka võhivõõrastele neist lihtsalt möödudes. Neidise tuju tuksi keerata on üpris raske, kuna ta ei lase end eriti milestki kõigutada. Mõnikord võib ta ka täieliku pohhuistina tunduda.

Suhteseis: Vallaline.
Ajalugu: Tema lugu ei puutu sinusse.
Oskused: Flav'il on annet loomadega suhtlemiseks ning neid oskab üpris hästi kitarri mängida, kuid see on rohkem selline info mida ta teistega ei jaga. Tüdruk oskab ka vene ning ladina keelt. Tüdruk on ka üpris kunstiline ning seega ka hea käega.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Jan 17, 2012 4:16 pm


Sun Hee Daray Dark

Tegelaste tutvustused Tumblr_lq9mjudqWf1qhgtiao2_400


Tegelaste tutvustused Faktid_copy
NIMI: Sun Hee Daray Dark
HÜÜDNIMI: Sun, Sunny, Dara.
VANUS: 16
SÜNNIPÄEV: 07.03
SUGU: Naine.
ORIENTATSIOON: Hetero.
KLASS: 6. Klass
RASS: Inimene.
VERI: Segavereline.
SÕÕLAMISKÜBAR: Ravenclaw
TRUUDUS: -
VÕIMED: -
VÕLUKEPP: Toomingas ja lohe südamekõõlus, 11 ja pool tolli. Kena ja paindlik.
PATRONUS: Veidi suuremat sorti kass.
KODULOOM: Kass.


Tegelaste tutvustused Iseloom
SULLE MEELDIB: Sun'ile meeldib šokolaad, kuna ta on paras maiasmokk ja ei ütle ka muust magusast ära. Tüdrukule meeldib ka joonistada, ning tal on üpris hea käsi kuigi pildid on väheke oma näolised. Dara'le meeldib ka uisutada. Jääl ei ole ta üldse nii kohmakas kui võiks arvata selle etenduse põhjal mida ta alati trepidest üles minnes korraldab.
SULLE EI MEELDI: Kahtlemata on üks Dara vihatuimaid tegevusi söögi valmistamine, mida ta ka õnneks palju tegema pole pidanud. Toidu tegemine lõppeb alati halvasti. Õigemini alati siis, kui ta teeb seda ilma võlukunstita, mis tähendab siis, et koguaeg, kuna kodus ta võlukeppi appi võtta ei tohi ja koolis pole selle järele vajadust, kui majahaldjad kõik ette taha valmis küpsetavad. Veel ei meeldi neiule kohe üldse leib. Tal tekib sellega kokkupuutudes automaatselt okserefleks. Tüdrukule ei meeldi ka teadmatuses olla. Kellele ikka meeldiks?
TUGEVAD KÜLJED, HEAD OMADUSED: Daray tugevaks küljeks on kahtlemata uisutamine ning tüdruk on ka osav joonistamises. Kui rääkida headest omadustest siis on Sun Hee alati abivalmis.
NÕRGAD KÜLJED, HALVAD OMADUSED: Sunny on võimatult läbikukkunud ilmselt asjade kuulamises ja meelde jätmises ning neiul on tõsiseid raskusi võlukunsti ajalooga. Esiteks ei saa ta üleüldse aru milleks see vajalik on, ning ta peab ka paremaks selles tunnis väikest uinakut teha, kui võimalik. Halvaks omaduseks on kindlasti ka kokkamine.
ISELOOM: Sun on rõõmsameelde ning abivalmis. Ta on kindla meelne ning oma otsustest kõigutamatu. Kui ta kord juba midagi pähe võtab siis korda ta selle ka saadab. Tüdruk naeratab tihti. Nii võõrastele kui tuttavatele. Vaenlastega on neid üpris ükskõikne ning tavapäraselt endale vastumeelseid inimesi ta ignoreerib. Pole vaja lasta oma head tuju rikkuda.Tegelaste tutvustused Valimus
PLAY-BY: Sandara Park
PIKKUS: u. 1, 76
SILMAD: Tumepruunid.
VÄLIMUS: Sunny'l on vasemal õlal südame kujuline arm, mille ta sai kihlveo käigus kunagi üpris ammu mingi tulise rauaga.Tegelaste tutvustused Perekond
EMA: Mugu, kolis pere juurest ära kui sai teada kes ta mees on.
ISA: Rõõmsameelne ning abivalmis võlur. Pole kahtlustki kellelt Daray oma iseloomu pärinud on.
ÕED, VENNAD: Sunny'l on aasta noorem vend, kes aga kasvuga on temast juba möödas, ning üleüldse kiputakse tihti arvama, et Sun Hee on see perekonna pesamina.
TEISED: Pole.Tegelaste tutvustused Ajalugu
ELUKOHT: London.
AJALUGU: Sun Hee sündis koreas kus ta isa mingi aeg käis. Seal mees ka tema emaga tutvus. Naine tuli nendega Londonisse kaasa, kuid peale poja sündi kui ta sai teada, kes on ta abikaasa naine lahkus. Ilmselt hirmust ei julgenud ta ka laste kohta pärida. Sunny ei mäleta emast midagi, ning tema elu on olnud üldiselt lilleline ja tore. Tüdrukust aasta noorem vend kiusas teda alatasa, kuna oli suurem ja tugevam. Selle võrra ka veel kohmakam ning rumalam. Daray maagilised võimed avaldusid üpris varakult umbes viieselt. Sai venna peale pahaseks, või õigemini ikka päris vihaseks. Poiss lõpetas nende väikse kakluse peapidi korstnas kust isa ta ära tooma pidi.
Tüdruk sai üheteist aastaseks saades kirja sigatüükas nagu arvata oligi, ning asusus koolis õpima.Tegelaste tutvustused Maski_taga

SINU NIMI: Liisa. Aga ma reageerin üldiselt ka nimele Isis.
KONTAKT: isisnigranox@hotmail.com
TEISED TEGELASED: Pole.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Reede Jan 20, 2012 6:54 am

Tegelaste tutvustused LILY-COLE_461638a
Melissa Lilian Sword

Hüüdnimed: Lissa, Lily.
Vanus: 17. Aastane.
Sugu: Naine.
Võime: Lissa suudab rääkida inimestega mõtete teel, ning nende mõtteid ka veidi mõjutada.
Rühmitus:

Iseloom: Lily võib esmapilgul tunduda vaikne ja tagasihoidlik, tüdruk läheb äärmiselt harva ise võõrastega rääkima, kuid ta ei ole kohe kindlasti vaikne ja tagasihoidlik. Melissa on külladki metsik, kui ta vihaseks ajada ning ka äärmisetl sõjakas, kuigi tavapäraselt suudab ta jääda rahulikuks ning kõigutamatuks. Lilian on ka külladki jäärapäine, kui tüdruk on juba midagi pähe võtnud siis on teda peaaegu võimatu otsust muutma panna. Tüdruk on siiski ka abivalmis ning ei jäta ka võõraid hätta. Melissa naeratab harva, kuid laialt ning vaid sõpradele. Tihedamini võib silmata tüdrukut muigamas.
Välimus: Lissa'l on kergelt nukulikud näojooned ning sale keha mis loovad illusiooni, et ta on nõrk ning habras. Kahjuks on tal aga olemas ka täiesti arvestatavad lihased ning oskused, et end kaitsta. Tüdruku nahk on kahvatu, kuna ta ei armasta väga päikese käes olla. Lilian'il on pihani oranžikad lokkis juuksed, mis lahtiselt jätavad kerge nõiaella mulje, kuna turritavad igas suunas. Tüdruk kannab absoluutselt kõike, kuid kõigetavalisemalt kergelt lapselikke riideid, mis koos ta nukuliku näoga jätavad mulje, et ta on vägagi pikka kasvu viie või seitsme aastane plika.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Jan 24, 2012 2:18 pm

SOOVIN LUUA KARJA!
Kasutajanimi: Nigra
Põhjus miks tahad karja luua: Kuna Nigra'l on hunnik õdesid-vendi ja üldiselt on ka Isis mu karakterina alati kuskile karja kuulunud, ning ta on alati beeta olnud, ning mul on tahtmine seda 'traditsiooni' vms. jätkata.
Mis tuleks karja nimeks: Rapaces de pecoribus


PS. Kui saab siis karja logo vms, oleks selline:
Tegelaste tutvustused Black_wolf
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Teis Jan 24, 2012 3:50 pm

"Fioš"
Tegelaste tutvustused Tumblr_lr6g1n6Jgz1qhneq9o1_500
Fiošelin Teaynes Finely

Sugu: Naine.
Vanus: 19
Rass: Libahunt.
Orientatsioon: Hetero.

Välimus:
Iseloom:
Huvid:
Hobid:
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Kolm Jan 25, 2012 6:13 pm

Tegelaste tutvustused 2-51
SANDARA PARK
as Fiošelin Teaynes Finely
''Don't look at me like an idiot.''

'yer a wizard, Fioš
I'M A WHAT?
a wizard

Täisnimi: Fiošelin Teaynes Finely
Hüüdnimed: Fioš, Fiona, Teay, Day, Linnes.
Sünnipäev: 13. jaanuar / kaljukits.
Vanus: 17.
Sugu: Naine.
Orientatsioon: Hetero.
Veri: Segavereline.
Iseloom: Fioš on küllaltki omamoodi, tavaliselt vaikne ning mõni kord isegi ei märka end ümbritsevat maailma. Neid on tavapäraselt rahulik ning ei lase võõrastel end häirida. Pealtnäha õrna hingega tüdruk siiski ei ole. Ta on küllaltki metsik ja tugeva iseloomuga suutes üle elada raskeid asju, tegemata selle juures mõnikord teist nägugi.
Huvid: Lendluudpall, kunst ja võib-olla midagi veel.
Armastab: Mida su tegelane armastab?
Vihkab: Fioš absoluutselt jälestab iirise komme. Need jäävad hammaste külge kinni ning on tüdruku meelest ka äärmiselt rõveda maitsega. Veel vihkab ta kasse. Jahm, ei meeldi, eks ole.

Välimus: Fioš'il on päevituv nahk, üpris pikkad tumedad juuksed, ning neid on ise ka ikka üpris pikka kasvu. Fioš ei kanna koolirüüd kui sellest on võimalik mööda pääseda. Tüdruku lemmik riietuseks on liibuvad teksased ning mingi tagi.

Elulugu: Sündis, läks kooli.
Perekoht: ?
Elukoht: Londonis, äärelinnas.

Haridus: Durmstrang.
Töö:

Erisedi peegel: Näeb ennast lendluudpalli kaptenina.
Peletis: Kass.
Võlukepp: Pöök ja lohe südame kõõlus, 12 tolli, üpris jäik.
Patroonus: Akromantula

Faktid ja misc.: Ple.

Pildohver: Sandara Park
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Kolm Jan 25, 2012 6:38 pm

[x] Tegelaste tutvustused 24e93e825044375729c2f38ff12179fd This egg is hot to the touch.
[x][x] Tegelaste tutvustused 7c3199823d5d7e685a3d18f0a32431adTegelaste tutvustused Gravenfemalehatch1 This egg is dark, and gives you an ominous feeling whenever you go near it.
[x] Tegelaste tutvustused Eb5a88e146f3d2d84c1acf1e8dc9c0ab This egg seems to radiate an element of heat.
[x] Tegelaste tutvustused 80eacf63970d277ba1283ad2c84ca080 This egg has a checkered pattern on it.
[x] Tegelaste tutvustused Bef0a06340e5d5e2eb8bf26fcdd3bfe6 This egg has tiger like markings on it.
[x] Tegelaste tutvustused Abcd30f2b89d8ee57411eab53f5e0597 This egg seems to radiate an element of heat.
[x] Tegelaste tutvustused 788fe9509603f9c34cea2e679c20a741 This egg seems to radiate an element of grass.
[x] Tegelaste tutvustused Elementm1 This egg seems to radiate an element of magic.
[x] Tegelaste tutvustused 68f0a4cfdb22cef1c56fa1083c4d2fa8 This egg has lightly colored scales.
[x] Tegelaste tutvustused 27f175aaa03af81311fcc5bb82cd9784 This egg is dark with stitches on it.
[x] Tegelaste tutvustused E0814a61643fcf92f63eae12e078335c This egg makes you feel drowsy.
[x] Tegelaste tutvustused Th_62Hatchclear
[x] Tegelaste tutvustused 393a54e86df4aec06b85874943bbce56
[x] Tegelaste tutvustused Dfa4574ffe8d5644edf4929e16f48924
[x] Tegelaste tutvustused 49b47650861b85af23cd31649b119f57
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Reede Jan 27, 2012 9:39 pm

Tegelaste tutvustused 4-13
NIGRÈNIA APROTHITE SACMANDRE


Nimi: Nigrénia Aprothite Sacmandre
Hüüdnimed: Nigra, Appa, Sireen.
Vanus: 19.
Sünnipäev: 17 Nov. Skorpion.
Sugu: Piff.
Orientatsioon: Hetero.
Õpilane/Gildi liige: Õpilane.

Välimus: Pikkad süsimustad juuksed ning võluvalt hõbehallid silmad. Prefektne keha ning veatu hele nahk, helepunased huuled ning pikuseks pakuks umbes 1,69. Tüdruku stiiliks on peamiselt tumedad riided.

Iseloom: Nigra on tavaliselt vaikne ning üpris salapärase auraga tegelane. Ta on siiski seltsiv ning naeratab tihti. Vaid spetsialistid võiksid ta särava naeratuse tagant aimata seda, kes ta tegelikult on. Tüdruk on läbi ja lõhki julm. Juba väiksena piinas ta neid, keda jälestas või vihkas. Tüdruku hinge pugeda on raske. Ta on armastanud vaid korra, ning see sai talle saatuslikuks, seepärast ei saa tema nõrkuseks pidada ilusaid poisse.
Minevik: Pole midagi öelda.
Olevik: Ja ka siin ei ole midagi öelda.
Huvid: Kunst ja võlukunst.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Jan 28, 2012 9:01 am

Rapaces de Pecoribus
Tegelaste tutvustused Black_wolf
Hundid karja!

Alfa isane - Ryan de Lupus
Alfa emane - Üks vaba koht.
Beeta isane - Albus de Lupus
Beeta emane - Nigra de Lupa
Delta isane - Üks vaba koht. Isane keda treenitakse Beeta kohale. Saab selle koha endale, kui beetaga peaks midagi juhtuma.
Delta emane - Üks vaba koht. Emane Beeta , keda veel treenitakse sellele ametile.
Vanemad - Vanad ja targad, kuid tihti liiga nõrgad, et neid kaasa võtta. Jäätakse selles karjas üldiselt surema, kui omal jalal enam liikuda ei suuda, ning parasjagu tähtis rännak käsil on.
Kütid - Neli vaba kohta. Püüavad karjale toitu, kuigi seda teevad üldiselt enamvähem kõik koos, on nemad peamised. Albus de Lupus, Nigra de Lupa,
Shamaan - Üks vaba koht. Meditsiiniline hunt vaimsete ühendustega.
Ravijad - Kaks vaba kohta. Shamaani abilised. Pole vaimseid ühendusi.
Skaudid/Luurajad - Üks vaba koht. Hoiatavad karja ja ka teisi karju ohu eest. Üpris kirjatoojate moodi. Nigra de Lupa, Wanderer de Lupa,
Sõdalased
- Neli vaba kohta. Sae de Lupus, Nymeria de Lupa,
Lapsehoidjad - Üks vaba koht. Jälgivad kutsikaid. Bels de Lupa.
Ülejäänud kari - Kõik teised, eks ei tüüri ühelegi kõrgemale kohale, ning lihtsalt on.
Omega - Lihtsamalt öeldes siis orjad (või põlu alla langenud hundid, ka vanad alfad/beetad, kui nad karjast lahkuda pole otsustanud), võib-olla teistelt karjadelt mõnes lahingus röövitud liikmed, (siin karjas röövitakse lahingus vaid alfa'sid ja beeta'sid)
Praktikant - Hunt, kes sobib mõnele teisele kohale, kuid kes ei ole veel sobivat välja õpet saanud.

Kari kannab ladinakeelset nime "Rapaces de Pecoribus" mis on ka selle karja niiöelda lahingu hüüd ning tähendab "Hundid karja" selle hüüuga lootetakse rohkem noori ja tugevaid isaseid ning emaseid karja värvata.
Karjal on hetkel õitsengu aeg, nad ei ole kellegiga sõjajalal maad on hetkel kenasti ärajagatud, kuid see kari, kus on nii noor alfa ning veel nooremad beetad, ja veel nad kõik omavahel sugulased, ei saagi rahumeelne olla. Isegi kui karja juht seda on siis tegelikult juhib ning viib sihile seda karja hoopis üks emane, kellel on niiöelda kolm ametit. Nigra on see, kes tegelikult karja juhib.
Kari on hetkel niiöelda puhkusel, lapse puhkusel, kuna Bels kannab oma esimesi kutsikaid. Kari ei saa oma õde ära põlata ning seepärast on nad hetkel oma suurde kodukoopasse varjunud.
Karjas on Teil võimalik omada mitut kohta, kuna sõdalased võivad tuua ka toitu ning olla head luurajad. Sammuti võivad vanad hundid suuta veel ravida ning oma tarkusi jagada.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Laup Jan 28, 2012 10:01 am

1. September

Mõtlesin korraks minna vaatama kuidas rongi sigatüükasse sõitu alustab, kuigagi imelik, et mind ennast sealt pole. Korraks plaanisin isegi rongi hiilimist ning sellega koos kooli sõitmist, kuid risk oleks liiga suur.
Läksin hoopis lekkivasse katlasse ja jõi koos mingi võõraga natuke.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Reede Veeb 03, 2012 9:48 pm

Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Püh Veeb 12, 2012 7:41 pm

Tegelaste tutvustused Bonjour

Christopher Diego HUNTER


Tegelaste tutvustused Hero-jaejoong
Moto või rida laulusõnu. Kui sa seda välja vajalikuks ei pea, võid selle kustutada.


Tegelaste tutvustused 1TheTruth
Täisnimi: Christopher Diego Hunter
Hüüdnimi: Chris.
Vanus: 17
Sünnipäev: 23.02.2045
Klass: 7. Klass
Sugu: Mees.
Verestaatus: Segavereline.
Rahvus: Inglane.
Orientatsioon: Hetero.
Võlukepp: Ükssarve sabajõhv, 10 tolli, kena ja paindlik.
Patronus: Panda.
Võimed:
Truudus: Kellele vannud truudust?
Koduloom: Kes on sinu ustav koduloom?

Tegelaste tutvustused 2Lies
Iseloom: Kirjelda oma iseloomu ühe kena lõigukesega.
Meeldib/Ei meeldi: Mis või kes sulle meeldib/ei meeldi.
Tugevused/Nõrkused: Mis on sinu tugevusteks, mis nõrkusteks?
Tugevad ained: Millistes ainetes oled tugev?
Nõrgad ained: Millistes ainetes nõrk?
Hobid: Hobid ja tegevused, millega meelsasti tegeled?

Tegelaste tutvustused 3See
Silmad: Kirjelda oma silmi
Juuksed: Kirjelda oma juukseid, mis värvi, millises soengus?
Pikkus: Kui pikk sa oled?
Armid, needid, tattood: On sul mõni märkimist vajav arm, neet, tattoo?
Riietumisstiil: Räägi, milliseid riideid sa kannad.
Play-by: Kim Jae Joong

Tegelaste tutvustused Perekond
Minevik: Räägi natuke oma minevikust
Vanemad: Räägi oma vanematest
Õed/Vennad: On sul õdesid vendi?
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Esm Veeb 20, 2012 5:12 pm

Ü L D I N E I N F O R M A T S I O O N
Tegelaste tutvustused 3-shinee-minho
Nimi: Samudra Hall
Hüüdnimed: Sam.
Sugu: Mees.
Vanus: 19
Sünnipäev: 09.02.1993
Orientatsioon: Hetero.
Kes on: Nakatunu.
Loom: Hunt.
Kasutatud inimene: Choi Minho

V Ä L I M U S
Pikkus: 1, 87
Kaal: 75 kg
Juuksed: Tumepruun.
Silmavärv: Pruun.
Nahk: Hele.
Üldine välimus: Veidi pikkemad tumepruunid juuksed ning tukk mis talle alailma silme ette jääb. Noormees on üpris pikk ning tugeva kehaehitusega. Tänu oma pöörasele hundi armastusele on tal aga pruunid hundi kõrvad mis mõlemal pool pead juustest välja vaatavad ning ka saba, mis talle tihti ette jääb ning eba meeldivusi valmistab, kuna kõigile pükstele peab saba tarvis augu tegema.

I S E L O O M
Oskused: Korvpall.
Nõrkused: Küpsetamine, ujumine.
Meeldib: Vesi, kuu, naised ja hundid.
Ei meeldi: Kapsas, jalgpall.
Saladused: Kuigi Sam'ile meeldib vesi, ei oska noormees ujuda. Parema meelega jätab ta selle ka enda teada.
Kartused: Need vee- ja kohvikeetjad mis vilistavad.
Eesmärgid: Normaalse elu juurde tagasi pöördumine.
Moto:
Üldine iseloom: Sam on üldiselt sõbralik, kuid eelistab rohkem oma ette hoida. Siiski ei ütle ta seltskonnast ära kui see koosneb ühest või kahest inimesest. Mees on samas aga üpris äkiline. Alati ei ole kohe märgata kui miski teda ärritab, ning Samudra vihastumine võib tulla üpris äkiliselt. Talle meeldib mõnikord ka olla nappi sõnaline, see sõltub tujust. Sam on ka üpriski seiklus himuline.

A J A L U G U
Perekond: Ema Lucy Hall (surnud) ja isa Jackson Hall.
Lapsepõlv: Sam sündis rahumeelsesse pisikesse perre, kui poiss oli kuuene suri aga ta ema vähki ning isa oli peaaegu alati kuskil ära. Üheteist aastaselt kodustas poiss tänavalt leitud pisikese musta koera ilma, et isa seda isegi tähele oleks pannud. Mõne kuu pärast pani aga väike Sam tähele, et ta lemmik on kuidagi liiga agresiivne kõige ja kõigi vastu. Ka isa pani lõpuks koju tulles tähele ära näritud voodi jalge ning täis kustud vaipa. Paar kuud õnnestus poisil veel looma varjata, kuid siis põgenes loom lõppuks tema juurest jättes poisile alles vaid mälestuse endast. Vanemaks saades taipas ta ka, et tegu polnud olnud üldse koeraga. Mingi aeg tekkis tal üpris tugev kiindumus huntide vastu, eriti mustade.
Hilisem elu: 17 aastaselt nakkatus Sam üpris järsult sellesse haigusse ning leidis end peagi laagrist oma suguste seast.
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Nelj Märts 22, 2012 10:42 am

Tegelaste tutvustused Anime_Girl_by_Otaku_01

Nimi: Isis Nigra Nox
Sugu: Naine
Vanus: 14 [17.11/Skorpion]
Rass: Deemon
Võimed: Muunduja, veetaltsutaja, terveneja.

Välimus: Isis'el on pikkad süsimustad juuksed ning erinevat värvi manglikujulised silmad. Üks sügavroheline ning teine erksinine. Tüdruk on saleda kehaga ja umbes 1, 67 pikk. Nigra armastab kanda tumedaid riideid, kuna nende pealt ei paista plekid välja. Tüdruku lemmikriietuse hulka kuuluvad ka lühikesed püksid, T-särk ning lühikesed seelikud, ehk siis asjad, mis ta liikumist oluliselt ei takista. Kontsadega tüdruk eriti suur sõber ei ole ja sama kehtib ka meigi kohta.
Iseloom: Nigra on üpris isepäine ning mitte just kõige parem kuulaja. Tihti peab talle ühte asja mitu korda ütlema, enne kui see tüdrukule kohale jõuab ja meelde jääb. Tüdruk on ka üpris sõjakas ja valjuhäälne, kuid loomult siiski sõbralik ja abivalmis. Isis ei salli pealetükkivust ja ülbust. Tüdrukul on ka halb komme hakkata vanemate isikute juuresolekul end tõestama, tavaliselt lõppeb see sellega, et ta teeb oma margi väga õnnetult maha.
Perekond: Vanemad Sam ja Irma kes on nüüdseks juba kolm aastat surnud ja seitse õde-venda. Ryan Hecto Nox, Albus Edward Nox, Saemon Timon Nox ja Wandere Isabel Nox, Isabella Walda Nox, Ophelika Aphrodite Nox (häälda nii nagu loed) ja pool õde Arya N. Storm.
Ajalugu: Lisandub hiljem, kui ma selle välja olen mõelnud.

P.S: Mul on hetkel mingi anime tuju, kui see üle läheb siis ma otsin Isis'ele inimese, või panen Rachel'i tagasi ja üldiselt see, et kõigil mu kolmel karakteril on erinevat värvi silmad on lihtsalt halb kokkusattumus, kuna mul algul polnud plaaniski siia Isis't teha, ja tegin erinevat värvi silmadega kaksikud, aga noh, läks nii nagu läks..
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Nelj Märts 22, 2012 8:05 pm

1. Peatükk // Teel

"Pekki.." pomises Nigra ärritunult kui veekuul mida ta hoida püüdis neljandat korda ära vajus ning vees põlvitava tüdruku pluusi märjaks pritsis. Vandunud veel veidi omaette ohkas tüdruk raskelt ning ajas end püsti vesi riietest tilkumas.
Isis raputas end vihaga ning vett lendas kõikjale. Tüdruk lükkas juuksed silme eest ning läks tagasi oma kuuseokstest aseme juurde.
Oksad oli tüdruk ühe kuuse küljest nüsinud oma vana pussnoaga. Vastikus tundega oli ta oksad poolpaljast puust eemale lohistanud.
Tõmmanud end aeglaselt kuuseokstele kerra kattis tüdruk end kõikvõimaliku sodi täis fliistekiga külma tuule eest ja sikutas väikse hallika seljakoti endale lähemale. Sorinud seal hetke sättis tüdruk end selili ja tõstis räsitud foto silmade kohale lastes kuul ja tähtedel oma perekonda valgustada. Pilt oli tehtud kaks ja kolmveerand aastat tagasi.
Pildi keskel istus 11 aastane Isis oma kõige vanema venna Ryan'i süles. Üks Isis'e kolmikõdedest, Wandere, oli käed tagant Ryan'i kaela ümber mähkinud ja pea poisi õlale toetanud. Isis'e teine kolmikõde Isabella kallistas nende ema kes Ruan'i seljataga püsti seisis.
Kaksikud Albus ja Ophelika olid kohad sisse võtnud mõlemal pool ema. Väiksed Saemon ja Arya kes olid pildi tegemise ajal olnud 8 aastased istusid Ryan'i kõrval maas. Nende isa oli fotoka tööle pannud ja ise vaevu pildile jõudnud. Ja kõik Sam'i lapsed naeratasid.
Neid naeratusi nähes oleks Isis karjuda tahtnud, et keegi sellele pildil enam ei naerataks. Vanemad olid surnud ja Isis'el polnud õrna aimugi mis teistest sai. Pühkinud kiirelt ära pisara mis mööda ta põske alla oli veerenud toppis Nigra pildi tagasi kotti.

Isis ärkas selle peale, et kuskilt kauguses miski kräunus. Püüdes uniselt silmi avada tajus ISis millegi raskust ning soojust oma tõusvalt ja langevalt rinnal. Uuesti kräunatust kuuldes adus tüdruk, et kräunuja
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Esm Märts 26, 2012 6:16 pm

Alylizabeth Leilani Drawn
Tegelaste tutvustused Isabelle%2BFuhrman
"Laulusõnad, vanasõna, tsitaat või lause mis iseloomustab su tegelast.."


Nimi: Alylizabeth Leilani Drown
Hüüdnimed: Lizzy, Lily, Aly.
Vanus: 15
Orientatsioon: Hetero.
Tiitel: Mai tea ju veel..
Klass: 9

Meeldib: Mis su tegelasele meeldib? Vähemalt 3 igaühele meeldib miski! *
Ei meeldi: Mida su tegelane vihkab? Või hoopis jälestab? Vähemalt kaks, sa ei taha ju öelda, et su tegelasele tõesti kõik siin maalimas meelejärgi on? *
Hirmud: No loogis ju? Mida su tegelane kardab. Vähemalt 2 Iga üks kardab midagi! *
Nõrkused: Mis meeldib su tegelasele nii väga, et võtab põlvist nõrgaks? Või ei oska ta ehk midagi teha? Ujuda? Joosta? Kirjutada? Laulda? Mida iganes! *
Tugevused: Ja loomulikult su tegelase tugevad küljed, ega neid ju märkimata jätta ei saa? *
Iseloom: Ja nüüd palun kirjelda paari lausega oma tegelase iseloomu, ja jäta meelde: Tark, väga ilus, fantastiliselt lahe, kaunis ja muu säärane ei lähe siia alla! *

Elulugu: Loogiline, kus su tegelane tuleb? Kes ta on? Ütle mulle! *
Parim mälestus: On midagi mida meenutada? Mindagi mis sulle alati naeratuse huulile toob? **
Halvim mälestus: Miski mille meenutamine, sulle pisarad silma toob, või siis miski, mis sind maruvihaseks teeb.. **
Perekond: Kirjelda paari lausega, kes on su ema, isa, vend, vaaraisa-vaarema, onudtäid, millised nad on? **
Elukoht: Kus su tegelane pesitseb? *


Muu: Tattooveerinud? Armid? Kõrvarõngad? Muud augud? Kriba need siia! *
Üldine välimus: Kuidas su tegelane juuksed kannab? Lahti kinni? Mis riided talle meeldivad? Kirjuta siia üld välimus. *

Lemmikloom: Kas su tegelase sabas jookseb mõni loom? Nt. tema koer? On tal kass? Tahaks ta endale seda? Või siis lihtsalt loom, kes on su tegelasele kõige rohkem meelejärele. ***
Lemmikvärv: Su tegelase lemmik värv? Meeldib talle roosa? Sinine? Või mitmete värvide kooslus? ***
Vihatuim värv: Käib su tegelasele pinda näiteks roheline? Punane? ***
Muu: Ja mida kõike veel su tegelane armastab või vihkab? ***
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Isis Nigra Nox Kolm Märts 28, 2012 3:50 pm

Zebastian Jamie Hurt
[Siia tuleb pilt]
"Laulusõnad, vanasõna, tsitaat või lause mis iseloomustab su tegelast.."


Nimi: Loogiline, sinu tegelase täispikk nimi. *
Hüüdnimed: Lühemad variandid nimest. **
Vanus: Kui vana on su tegelane? *
Orientatsioon: Gei/Bi/Hetero/Lesbi *
Tiitel: Tavaõpilane/eriõpilane/direktor/õpetaja jne.
Klass: Su tegelase klass? Nagu tavalistes koolides. *

Meeldib: Mis su tegelasele meeldib? Vähemalt 3 igaühele meeldib miski! *
Ei meeldi: Mida su tegelane vihkab? Või hoopis jälestab? Vähemalt kaks, sa ei taha ju öelda, et su tegelasele tõesti kõik siin maalimas meelejärgi on? *
Hirmud: No loogis ju? Mida su tegelane kardab. Vähemalt 2 Iga üks kardab midagi! *
Nõrkused: Mis meeldib su tegelasele nii väga, et võtab põlvist nõrgaks? Või ei oska ta ehk midagi teha? Ujuda? Joosta? Kirjutada? Laulda? Mida iganes! *
Tugevused: Ja loomulikult su tegelase tugevad küljed, ega neid ju märkimata jätta ei saa? *
Iseloom: Ja nüüd palun kirjelda paari lausega oma tegelase iseloomu, ja jäta meelde: Tark, väga ilus, fantastiliselt lahe, kaunis ja muu säärane ei lähe siia alla! *

Elulugu: Loogiline, kus su tegelane tuleb? Kes ta on? Ütle mulle! *
Parim mälestus: On midagi mida meenutada? Mindagi mis sulle alati naeratuse huulile toob? **
Halvim mälestus: Miski mille meenutamine, sulle pisarad silma toob, või siis miski, mis sind maruvihaseks teeb.. **
Perekond: Kirjelda paari lausega, kes on su ema, isa, vend, vaaraisa-vaarema, onudtäid, millised nad on? **
Elukoht: Kus su tegelane pesitseb? *


Muu: Tattooveerinud? Armid? Kõrvarõngad? Muud augud? Kriba need siia! *
Üldine välimus: Kuidas su tegelane juuksed kannab? Lahti kinni? Mis riided talle meeldivad? Kirjuta siia üld välimus. *

Lemmikloom: Kas su tegelase sabas jookseb mõni loom? Nt. tema koer? On tal kass? Tahaks ta endale seda? Või siis lihtsalt loom, kes on su tegelasele kõige rohkem meelejärele. ***
Lemmikvärv: Su tegelase lemmik värv? Meeldib talle roosa? Sinine? Või mitmete värvide kooslus? ***
Vihatuim värv: Käib su tegelasele pinda näiteks roheline? Punane? ***
Muu: Ja mida kõike veel su tegelane armastab või vihkab? ***
Isis Nigra Nox
Isis Nigra Nox
Administraator

Female Postituste arv : 1414
Birthday : 17/11/1998
Join date : 26/04/2011
Age : 23

Tagasi üles Go down

Tegelaste tutvustused Empty Re: Tegelaste tutvustused

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele